Лідер Радикальної партії стверджує, що економічно обґрунтована ціна на газ для населення має складати не більше 3000 гривень за тисячу кубометрів.

Сьогодні собівартість видобутку українського газу з усіма податками складає 1580 гривень за тисячу кубів. Громадяни зараз отримують газ по 7000 гривень за тисячу кубів. Це абсолютно космічна ціна, яка не має жодного обґрунтування. Очевидно, ті люди, які складали цю вартість, не вивчали курс економіки, де є чітка калькуляція вартості видобутку нафти і газу,
— пояснив нардеп.

Політик обурився, що на такому важливому засіданні були відсутні члени комітету, зокрема, з БПП, через що не було кворуму для прийняття рішення.

"Що це таке! Ми готуємось, ми доповідаємо. А шановні члени комітету не приходять! Де вони? На футболі, з дівчатами? Що може бути важливіше сьогодні, ніж перерахунок ціни на газ для населення?", — обурився головний радикал.

Ляшко вважає, що керівництво комітету навмисно блокує розгляд цього питання. Він закликав голову комітету призначити наступне засідання найближчими днями.

Ви не можете грабувати людей — раз, і блокувати ініціативи народних депутатів два. Якби у нас люди не вішалися через високі тарифи — ви хоч у космос літайте, мені до лампочки! Але коли у мене з січня висить проект постанови, який ви не можете розглянути півроку, а ви постійно вигадуєте якісь пояснення, то вибачте, я можу так емоційно реагувати,
— сказав Ляшко.

Політик також зазначив, що звернувся до суду, щоб оскаржити рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на комуналку, як необґрунтоване.