Тарифи

Тарифи на воду і газ знову підросли. Щоправда, газ стане дорожчим лише у Києві. А от більше за воду прийдеться платити багатьом. Вода подорожчала для кожного міста по-різному – від 7 до 28%.

Тарифи на холодну воду зросли для 24 водоканалів та їхніх споживачів з 12 травня цього року. Це стосується Києва, Львова, Дніпра, Хмельницького, Рівного, Кам'янця-Подільського, Павлограда, Лисичанська, Коломиї та інших міст.

А киянам з квітня приходитимуть ще й більші платіжки за газ. Якщо раніше за блакитне паливо вони платили 6 879 гривень за тисячу кубометрів, будуть – 6 958 гривень за ту ж тисячу кубометрів. Це на 1,2% більше.

Така вартість газу для побутових споживачів згідно з постановою Кабінету Міністрів України діятиме рік – з 1 квітня 2017 року по 1 квітня 2018 року. Причини знову ж таки традиційні – ціна зросла через збільшення тарифу на транспортування магістральними газопроводами і тарифу на розподіл природного газу.

Порошенкові погрожують діти

Під стінами Адміністрації Президента зібралося 150 школярів і студентів, які вимагали скасувати заборону соцмережі "Вконтакте".

Як розповів представник студентської організації "Шоста влада", заборона соцмережі призведе до втрати багатьох контактів і приватного листування.

Діти вийшли на протест проти заборони

Діти вийшли на протест проти заборони "ВКонтакте"

Луценко погрожує

Генпрокурор Юрій Луценко підготував подання на зняття недоторканності ще з трьох нардепів. Подання стосуються народних депутатів Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

З Бобового та Лозового недоторканність хочуть зняти через ухилення від сплати податків. Дейдея ж підозрюють у незаконному збагаченні. Останній заявив, що йому смішно.

Насправді смішно. Ось уже півгодини сиджу і сміюсь, як Юрій Віталійович (Луценко, – ред.) виклав пост. Я так розумію, ми зловили, мабуть, усіх корупціонерів в країні, знайшли, хто розпиляв всі заводи і хто продав всі порти і залишилось тільки добровольців почати садити, доводити їм, що вони незаконно збагатилися невідомо на чому,
– обурено прокоментував нардеп повідомлення про можливе зняття з нього депутатської недоторканності.

Оптична ілюзія

Мережі захопив новий інтернет-тренд. Німецький додаток для студентів Jodel опублікував фото з пікніка і тепер усі сперечаються. Що на фото: річка чи стіна?

Люди розділилися на дві групи. Одні вважають, що це стіна, адже в місті, де було зроблено фото немає схожих річок. Є лише велика Рейн та декілька вузьких каналів, а вони точно не зображені на фото.

Також користувачі радять звернути увагу на тінь від листя, яке падає на стіну. Прихильники ідеї, що на фото – річка, переконують: фото було зроблене під нахилом, тому там і утворилась тінь. Тінь на річці.

Мережі захопила нова оптична ілюзія

Мережі захопила нова оптична ілюзія