Оскільки головна проблема похмілля – це зневоднення, то головне завдання - поновити водний баланс. Не буде достатньо води, тіло почне витягувати її з органів і навіть мозку, а звідси головний біль.

Імбирний чай

Заваріть імбирний чай. Він зменшить відчуття нудоти, а м’ятний напій вгамує біль у шлунку. Додасть сили сонному організму й сік. Фруктоза зарядить енергією і стимулюватиме обмін речовин.

Яйця

Щодо продуктів харчування науковці в один голос рекомендують яйця. Вони багаті на амінокислоти цистеїн та таурін. Перший виводить токсини, що спричиняють головний біль, другий – захищає печінку. До того ж у них багато вітаміну В, який, за словами вчених, найкраще бореться зі симптомами похмілля.

Банани

Крім води, алкоголь виводить і калій. Через це м’язи безсилі, ви почуваєтесь кволим, а кров’яний тиск навпаки зашкалює. Ситуацію виправлять декілька бананів.

Чого робити не варто

По-перше, не пийте вранці алкоголь. І хоча це справді допомагає, проте він і далі отруюватиме організм, тож ще важче похмілля чекатиме вас наступного дня.

По-друге, уникайте жирної їжі. З неї потрібно було починати яскравий вечір, а от вранці нічого доброго, окрім подразнення шлунку, вам не принесе.

По-третє, виводити алкоголь у сауні не те що погана ідея, а навіть небезпечна. Під час похмілля тіло й так зневоднене, тож пітніючи ви тільки погіршуєте ситуацію.

І наостанок, наступного разу не пийте алкогольних напоїв із бульбашками, адже вони пришвидшують всмоктування алкоголю. А ще доведено: темні напої, які довго витримують, до прикладу віскі чи бренді, несуть за собою важче похмілля.