У дебютній чверті гості ще опиралися і навіть пішли на першу перерву з 2 очками переваги. Та на другу 10-хвилинку вже вийшла лише одна команда. Запоріжці просто не помічали суперників, методично нарощуючи власну перевагу.

Головною зіркою “ФЕРРО” ось уже другий матч поспіль став Ренді Калпеппер. У кільце донеччан американець відвантажив 23 бали. На останню чверть господарі виходили з гандикапом у 25 очок, тож цілком могли дозволити собі скинути оберти наприкінці поєдинку.

95:78 після п’ятої перемоги у шести матчах “ФЕРРО” підіймається на другу сходинку турнірної таблиці. "Донецьк" - лише дев’ятий.

Очолила ж турнірну таблицю івано-франківська “Говерла”, гравцям якої навіть не довелося задля цього виходити на паркет. Справа у тім, що після поразки в Одесі “Будівельник” скотився із першої сходинки одразу на четверту. Першу перемогу в сезоні здобув “Дніпро”, здолавши на виїзді “Миколаїв”.