Гройсман зазначив, що вже сьогодні є результати, але для нього це є недостатнім і він збирається зробити більше, пише "Інтерфакс-Україна".

Цікаво: "Мені пропонували очолити БПП, але я відмовлявся!": чому Гройсман відмежувався від Порошенка

Володимир Гройсман вважає, що він є "соціальним прем'єром".

"Ми будемо думати, в яких конфігураціях можемо працювати далі. Мої пріоритети залишаються незмінними", – додав лідер партії "Українська стратегія".

Відповідно до останніх результатів опитувань на парламентських виборах 2019 року до Верховної Ради у топ-5 вирвались "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Голос", "Європейська Солідарність" та ВО "Батьківщина".

Треба знати: Парламентські вибори-2019: коли і як можна змінити місце голосування

Що відомо про позачергові парламентські вибори?Президент України Володимир Зеленський 21 травня видав указ про розпуск Верховної Ради восьмого скликання. Позачергові вибори до українського парламенту відбудуться 21 липня 2019 року.

На парламентських виборах 2019 року до Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. За результатами опитування"Рейтингу", це – "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Голос", "Європейська Солідарність" і ВО "Батьківщина".

Партії, які можуть пройти в Раду
Які партії проходять у Раду: інфографіка