Окупанти зможуть продовжити цинічно гатити по мирних українських містах, однак це не надасть їм стратегічного перелому. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник.

Зверніть увагу Україна вже воює не лише з Росією, – оглядач про передачу Іраном ракет агресорці

Іранські ракети не нададуть стратегічної переваги

Війна триває вже 8-й місяць і за цей час російські загарбники випустили по Україні понад 4 тисячі ракет – це безпрецедентне явище, яке не має прикладів в історії. Втім, зламати український дух у росіян не вийшло. Натомість вони досягають абсолютно протилежної мети – наша лють і бажання помсти тільки зростає.

Разом з тим, цим явищем не варто нехтувати, а також тішити себе ілюзіями, що в Росії ось-ось усе закінчиться,
– зауважив військовий експерт.

"Дійсно їхній стратегічний ракетний потенціал – підірваний, але не зруйнований. Їхня потреба – до 10 ракет на день. Зможуть 1 – 2 на тиждень, але таки зможуть", – розповів Черник.

Він підкреслив, що рано чи пізно "хребет військово-промислового комплексу Росії буде зламаний", однак це доволі довгий шлях. Тож військовий експерт наголосив, щоб українці не нехтували своєю безпекою та під час повітряної тривоги спускалися в укриття.

Черник пояснив, чи нададуть Росії перевагу іранські ракети: дивіться відео

Що має бути з Росією після війни

Черник пояснив, що країна-агресорка не може зламати Україну, тому їй нічого не лишається, як руйнувати її. Крім того, жодні переговори з Росією ні до чого не призведуть. Військовий експерт назвав 5 принципів, яких мають дотримуватися щодо країни-агресорки, щоб наша держава після війни могла "спокійно видихнути", зокрема:

  • розпад Росії;
  • у них забирають ядерну зброю;
  • відрізають від нафти та газу в Сибірі;
  • Україна вступає до Північноатлантичного альянсу;
  • росіяни проходять санацію, як свого часу нацистська Німеччина та імператорська Японія.

Читайте також Чи стануть удари іранськими дронами постійною тактикою Росії: пояснення військового експерта

Як Іран допомагає Росії у війні: останні новини

  • Іран постачає Росії дрони-камікадзе, які допомагають країні-агресорці атакувати інфраструктуру та мирне населення України. Президент Зеленський повідомив, що країна-агресорка замовила в Ірану 2400 "шахідів".
  • Крім того, Іран направив своїх інструкторів у поміч Росії. Вони мають навчити росіян користуватися дронами-камікадзе і безпосередньо контролюють запуск шахідів по українських містах.
  • Стало відомо, що крім безпілотників, Росія може отримати від Ірану ще й ракети класу "земля – земля". Мовиться про балістичні ракети малої дальності Fateh-110 і Zolfaghar. Окрім цього, Іран відправить у Росію нову партію безпілотників Mohajer-6 і Shahed-136.
  • Аналітики американського Інституту вивчення війни заявили, що країни, ймовірно, уклали новий договір про передачу безпілотників Arash-2. Вони є значно небезпечнішими від Shahed-136, які Росія активно використовує для своїх злочинів в Україні.