Гості краще розпочали зустріч, вигравши першу чверть, та кияни зуміли продемонструвати бажання не зганьбитися перед рідними трибунами.
Зусиллями 20-річного форварда В’ячеслава Боброва та американського легіонера Ентоні Гудса, які набрали по 15 очок, “вовки” спочатку наздогнали суперників, а згодом і вийшли вперед.

Зрештою на останню чверть саме кияни виходили із перевагою у 7 балів. Та у “Дніпра” знайшлася відповідь лідерам суперників. І, насамперед, це Максим Корнієнко, який відзначився ефектним дабл-даблом із 16 очок та стількох же ж підбирань.

А от звання найкращого снайпера матчу дісталося Деніелю Кікерту - він накидав господарям 22 бали. Відтак, краще провівши кінцівку поєдинку, “Дніпро” здобув третю перемогу у сезоні 75:67. У “Києва” залишається єдина звитяга і тепер 8 поразок.