Єдиним колаборантом, який намагається продовжувати свою відкриту діяльність, є кирило стрємоусов. Про це 24 каналу розповів військовий ТрО та депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Зверніть увагу Бояться пускати херсонців в росію, – активіст припустив, яким буде "референдум" у Херсоні

Колаборанти відсторонилися

Депутат розповів, що в окупованих районах Херсонщини владу від місцевих колаборантів перебрали на себе представники російської фсб.

Вони не почуваються у безпеці. Ми бачимо приклади того, що вони періодично від'їжджають на концерти до кобзона. Якщо говорити про колаборантський "уряд", то вони відсторонилися. Єдиний, хто з'являється – це стрємоусов, який пересувається з великою кількістю охорони, а "уряд" фсб-шників – вони взагалі "засекречені",
– пояснив Хлань.

За його словами, представники російських спецслужб пересуваються під грифом "таємно", ніхто в регіоні їх не бачить і не чує.

"Єдине, що з'являється – це якісь незрозумілі документи, які вони розповсюджують: чи то до паспортів, чи ти до проведення "референдуму", який не буде проводитися", – додав військовий.

На Херсонщині росіян відрізають від постачання: дивіться відео

Чим займається стрємоусов

Хлань зауважив, що гауляйтер регіону кирило стрємоусов відповідає за проведення "референдуму" в окупованих районах.

Він їздив по регіону, встановлював колаборантську вертикаль й переконував за проведення "референдуму". Своєму пропагандистському каналу стрємоусов сказав в інтерв'ю, що Херсонщина поки не готова до проведення "референдуму". Вони навіть організаційно цього не можуть зробити,
– резюмував депутат.

Читайте також Ще один курив: у мережі показали підрив колаборанта лайшева в Старобільську

Що відбувається на Херсонщині: останні події

  • На початку серпня гауляйтер окупованого Херсона владімір сальдо вирішив залишити посаду, кажуть, що він перебуває у лікарні. Замість нього виконувати обов'язки буде фсб-шник сергій єлісєєв.
  • Наприкінці липня у Херсоні сили опору підірвали автомобіль з колаборантами. У мережі оприлюднили відео цього моменту. "Квиток на концерт Кобзона" цього разу отримав екіпаж автомобіля так званої "поліції" російської окупаційної адміністрації.
  • 24 червня у Херсоні підірвали автомобіль одного з найвідоміших місцевих колаборантів – дмитра савлученка. Вижити зраднику не вдалося.

Вас також може зацікавити – чому путін хоче перемовин: дивіться відео