Про це розповів голова "Укрзалізниці" Войцех Балчун у своєму Facebook.

Згідно з повідомленням, знижки діятимуть як на квитки до Чехії, так і в зворотному напрямку. Спеціальній тариф діятиме тільки за умови купівлі квитка від/до станцій Київ та Львів до/від станцій Чехії (Словаччина – тільки транзитом).

Читайте також: Потяги з України до Європи: усі напрямки і ціни

"Спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, у тому числі і дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти та переоформити", – наголосив Балчун.

Знижка діє на попередній продаж квитків та закінчується за одну добу до відправлення поїзда з Києва, та за 3 доби у зворотному напрямку при відправленні поїзда з Праги.

Порівняйте переваги дисконту: вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою у сполученні Київ – Прага – 1891,70 гривень (64,0 євро); Львів – Прага – 1513,95 гривень (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ – Прага – 2868,05 гривень (98,6 євро); Львів – Прага – 2403,12 гривень (82,6 євро),
– пояснив голова "Укрзалізниці".

У сполученні Київ – Прага курсує безпересадковий вагон відправленням зі станції Київ о 23:57 у складі поїзда №771 Київ – Хмельницький, зі станції Львів о 10:10 у складі поїзда №108 Одеса – Ужгород.

До слова, від сьогодні, з 24 червня, Україну та Болгарію об’єднає потяг. Залізничне сполучення запрацює між Києвом та болгарським містом Варна.