Про це у своєму відеоблозі "Честь і НЕчесть" розповіла Ірина Шиба – експертка з судової реформи, відновного правосуддя та правосуддя для дітей у Фундації DEJURE.

Цікаво! Скасували вирок, бо порушила таємницю нарадчої кімнати: шокуюча помилка судді

За її словами, першими з такою ідеєю виступили працівники та судді Господарського суду Львівської області. Невдовзі з ними об'єднались колеги з Західного апеляційного господарського суду, Восьмого апеляційного адмінсуду, Апеляційного суду Львівщини та Львівського окружного адмінсуду.

"Всього вдалось зібрати 115 тисяч гривень. За гроші закупили обладнання для Військово-медичного госпіталю у Львові: вакуумний насос для терапії ран та операційно-оглядову лампу", – зазначила Шиба.


Подарунок для Військово-медичного госпіталю у Львові

Колективну премію "Честь тижня" отримують всі судді, які долучились до цієї акції. І суддям з інших областей теж пропонуємо брати приклад з колег.

"Деякі скептики все одно заявляють, що судді відмовились від вечірок задля позитивного піару. Але тоді це означає, що суддям стало не байдуже, що про них думає громадськість", – підсумувала Шиба.

Лауреатів премії та антипремії визначає громадська організація "Фундація DEJURE", яка моніторить перебіг судової реформи й добивається очищення суддівських лав.

Повний випуск програми "Честь і НЕчесть" – читайте тут.