Таку версію висуває американське видання The New York Times, йдеться у статті Наталії Лебідь для сайту "24".

Читайте також: Трамп і корупція: про причини і наслідки затримання соратника президента США

Видання пише, що зволікання із висуненням обвинувачень Манафорту здається дивним, адже ще влітку було відомо, що Манафорта звинуватять у відмиванні коштів та інших незаконних фінансових оборудках. Можливо, ФБР не поспішало робити це тому, що обдумувало вигоду, яку можуть принести свідчення Манафорта.

Адвокат Трампа Тай Кобб сказав, що немає сумнівів у тому, що Манафорту пропонуватимуть дати інформацію про президента в обмін на угоду. Люди, близькі до Манафорта, зокрема, його колишній діловий партнер Роджер Дж. Стоун-молодший, заявили, що екс-раднику Трампа немає чого запропонувати, аби допомогти прокурорам у справі проти Трампа. "Манафорт не збирається брехати", – заявив Стоун у вересні,
– зазначає The New York Times.

Але яку саме інформацію міг би надати Манафорт? Мова про розслідування обвинувачень, пов'язаних зі спробами Росії вплинути на останні президентські вибори у США. Одним із фігурантів таких обвинувачень є, як відомо, президент Дональд Трамп, який заперечує усі подібні закиди, називаючи їх "полюванням на відьом".

Детальніше читайте у публікації: Американська "трагедія": як Янукович Манафорта до тюрми довів