Для того, щоб здійснити наступну, їм потрібен час на відновлення. Про це 24 Каналу сказала речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк.
До теми Інтенсивність ракетних атак Росії по Україні буде зменшуватися: є 3 фактори
Коли росіяни можуть здійснити нову атаку
За словами Гуменюк, коли у Чорному морі вщухли шторми, ворог зосередив там корабельне угрупування з 12 одиниць. Серед них – два підводні ракетоносії, тож напоготові близько 8 "Калібрів".
"Це може свідчити про контроль ситуації та спроби продемонструвати свою силу", – припускає речниця ОК "Південь".
Найімовірніше, мовиться про точкові удари. Як зауважує Гуменюк, з підводних човнів окупанти, як правило, б'ють по об'єктах критичної інфраструктури.
Точково, не масовано. Але вони можуть долучити й дрони, які продовжують застосовуватися,
– акцентує речниця ОК "Південь".
Наразі є розрахунок, додає Гуменюк, що росіяни готують надводні ракетоносії до потужної масованої ракетної атаки. Вона може відбутися ближче до 24 лютого.
Удар по Зміїному / Буде атака до 24 лютого? / ЗСУ потужно відпрацювали на Півдні: дивіться відео
Масована ракетна атака по Україні 10 лютого: що відомо
- 10 лютого Росія декількома хвилями масовано обстріляла Україну. Перші вибухи пролунали близько 10 ранку. Всеукраїнська повітряна тривога тривала понад три години, орієнтовно з 8:30 до 12:00. Ворог не заспокоївся навіть ввечері, зокрема, з кораблів у Чорному морі та з російських стратегічних бомбардувальників загарбники запустили повітряні цілі.
- За словами головного редактора Defense Express Олега Каткова, особливістю цього обстрілу є те, що ворог почав активніше застосовувати ракети С-300. Ці ракети не є високоточними та мають приблизну ціль у вигляді великого міста, наприклад, на кшталт Києва, Харкова або Запоріжжя.
- Кремль витрачає мільярди доларів на обстріли нашої держави. Він продовжує тактику ударів по цивільній інфраструктурі, адже наказ Владіміра Путіна ніхто не скасовував.
- Після чергової цинічної атаки росіян на критично важливу інфраструктуру країни, слова підтримки українцям висловили іноземні дипломати та політики. Зокрема, мовиться про посла США в Україні Бріджит Брінк, президента Євроради Шарля Мішеля та главу представництва ЄС в Україні Матті Маасікаса.
- Російські ракети знову порушили повітряний простір сусідніх держав – Молдови та Румунії. Остання є членом НАТО, проте заявила, що проліт не зафіксувала.