Цікаво те, що Євген не вміє ні малювати, ні креслити, а ідеї майбутніх робіт він бачить увісні. До того ж чоловік відтворює церкви не лише ззовні, а й в середині.
Євген Падура (народний умілець): "Бачите, тут є драбина на балкон з верби. Циліндрований брус 1,5 на 1,5 сантиметра. Це сосна. Це вже дуб іде. Це йде липа. Ту двері відкриваються. Тут двері відкриваються."
Матеріал для створення своїх робіт майстер не купує, а збирає в лісах: очерет, верба, сосна, липа. Пізніше в хід йдуть інструменти. Лінійка, олівець, молоток, клей. Найбільшими поціновувачами цього мистецтва виявились іноземці. Вони ніколи не оминають дивовижні храми на виставках та ярмарках, каже Євген. Інколи свої витвори чоловік продає. Проте свою улюбленицю - десятикупольну церкву - каже, не віддасть ні за які гроші.
Євген Падура (народний умілець): "От церкви пропонували - я робив. А цю церкву не продаю. Мені як приснився сон в тому році, що біля Почаєва, там є джерело святої Анни, там має будуватися собор. Мені приснилося, що цей собор має там бути. Але чи воно так має бути я не знаю."
Чоловік створив більше сотні виробів. Каже, 5 храмів вже тримає в своїй уяві і найближчим часом вони також прикрашатимуть його кімнату-майстерню.