У Херсонській облраді заявляли про вибухи в Антонівці

Громадський активіст Сергій Стерненко опублікував відео ймовірного удару по Антонівському мосту. Як пише активіст, на відео влучання по Антонівському мосту, які сталися у ніч проти 14 серпня.

Це важливо Великі склади з боєприпасами та технікою: подробиці знищення ворожих об'єктів на Херсонщині

Зауважимо, що перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський в ефірі телемарафону інформував про вибухи в селищі Антонівка.

За його словами, наразі очікується підтвердження інформації по удар по Антонівському мосту або ж іншому об'єкту. Наразі офіційного підтвердження удару по Антонівському мосту не було.

Нічні вибухи на Антонівському мосту: відео

Також Сергій Стерненко опублікував декілька фото пожежі на Антонівському мосту.


ЗСУ, ймовірно, вдарили по Антонівському мосту / Фото Сергій Стерненко


Наслідки ймовірного удару по Антонівському мосту / Фото Сергій Стерненко


Пожежа на Антонівському мосту / Фото Сергій Стерненко

Що відомо про Антонівський міст

  • Українські військові тримають під повним вогневим контролем усі логістичні шляхи росіян на окупованій Херсонщині. З липня ЗСУ неодноразово атакували Антонівський міст, який має важливе стратегічне значення.
  • Якщо переправу зруйнують, то російські сили будуть відрізаними в окупованому Херсоні. Окрім Антонівського моста, ЗСУ били по Дар'ївському мосту та зруйнували дорожнє полотно на мості біля Каховської ГЕС.
  • Депутат Херсонської облради Сергій Хлань нещодавно інформував, що в окупантів більше не буде можливості перевозити важку техніку та підтягувати резерви на правий берег Дніпра.
  • Попередній підтверджений удар по Антонівському мосту відбувся ввечері 7 серпня. На відео після "прильотів" було видно, як на переправі виникла пожежа. Зранку 8 серпня обстріл моста підтвердили в оперативному командуванні "Південь".

Варте уваги – почався перший етап звільнення Херсонщини: дивіться відео