У кремлі не придумають нічого кращого, ніж просто закрити кордони для всіх повнолітніх чоловіків. Про це 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін.

Зверніть увагу Відчутно, але не змінить результату, – Чмут про вплив мобілізації у росії на ситуацію на фронті

Фейгін переконаний, що на сьогодні росіянам тікати з росії буде "проблематично".

Мишоловка захлопнулась. Як варіант – можна по країні "розсмоктатися", оскільки росія країна велика, можна десь сховатися. Але це теж "до пори, до часу". Саме ця безнадійність виявляється у тому, що у такій "пастці" неможливо відсидітися й перечекати. Якийсь нетривалий час так, але що потім? Тому напруга неминуча – вона зростатиме,
– вважає опозиціонер.

Як у росії намагаються уникнути мобілізації: дивіться відео

Правозахисник вважає, що, зрештою, російське керівництво повністю закриє кордони для своїх громадян.

"Якщо хтось у росії думає, що кордон закриють лише для категорій, які потрапляють під мобілізацію – це не так. Закриють для всіх. Вони не вміють закривати вибірково: якщо закриють, то закриють для всіх повнолітніх чоловіків від 16 до 60 років. Мені так здається, – пояснив Фейгін.

Читайте також У бункері панує паніка, – Піонтковський прокоментував, яким був путін у зверненні

За його словами, багато росіян намагаються виїхати за кордон, але не всі зможуть це зробити.

"Ну, скільки сьогодні таких? У гарячковому порядку виїдуть 300 тисяч? Це нереально, оскільки цього не пропустить жоден ешелон літаків – ні до Туреччини, ні до Казахстану. Тим паче, що весь західний кордон перекритий – ти туди нікуди не поїдеш. Скрізь літаки не літають та візи не дають", – резюмував Фейгін.

У росії оголосили часткову мобілізацію: що відомо

Вас також може зацікавити – чи допоможе росії мобілізація: дивіться відео