Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін. Він наголосив, що Штати та партнери мають зробити все, аби Україна отримала якнайбільше засобів протиповітряної оборони.

Дивіться також Росія вивела в море кораблі з ядерною зброєю: розвідка Норвегії оцінила ризики ескалації

Остін зазначив, що США не бачать ознак, що Росія готується до нової масованої повітряної атаки, але РФ має значну кількість літаків на озброєнні і ще багато можливостей.

Ось чому ми наголосили, що нам потрібно зробити все можливе, щоб Україна отримала якнайбільше засобів протиповітряної оборони,
– сказав він.

Тим часом начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня капітан першого рангу Наталія Гуменюк констатувала, що ворог не відмовився від масованих атак. За словами Гуменюк, росіяни продовжують тримати два підводних ракетоносії, споряджені до 8-ми ракет.

"Це говорить про те, що ворог не відмовився від ракетних атак. Вони можуть бути залучені, як до масованої або комбінованої ракетної атаки, так і до точкових ударів", – заявила начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня.

Вона додала, що пуски з підводних човнів ускладнені їх виявленням. Так, росіяни можуть тероризувати місцеве населення загрозою цих ударів.

Масований ракетний обстріл 10 лютого: що відомо

  • Останній масований ракетний удар ворога стався 10 лютого. Окупанти здійснили авіаційні та ракетні атаки із застосуванням літаків стратегічної авіації (ТУ-95) з акваторії Каспійського моря і Волгодонська та носіїв крилатих ракет в акваторії Чорного моря.
  • Сили і засоби Збройних Сил України та інші складові Сил оборони знищили 61 крилату ракету ворога з 71 запущеної та 5 дронів.
  • На Львівщині, у Золочівському районі, неподалік села Кізлів, ракета окупантів впала біля автобусної зупинки. Вона не вибухнула.
  • Ворог влучив у декілька об'єктів високовольтної інфраструктури в Східному та Західному, Південному регіонах. Однак ситуація там зараз контрольована. Енергетики роблять все, аби світло було в кожній українській оселі.