Адвокат вважає, що такий крок НАБУ нібито доводить політичне вмотивування переслідування його підзахисного, повідомляють у корпорації "Богдан".
Важливо: САП і адвокати оскаржили рішення суду у справі Гладковського
Звинувачення проти Гладковського надумані, оскільки детективи НАБУ були попереджені у встановленому законом порядку про причини неможливості прибуття у визначений ними день та час,
– зазначив адвокат.
Він також додав, що факт неможливості прибуття до слідчого, окрім юридичних каналів, "широко транслювався усіма засобами масової інформації для уникнення будь-яких інсинуацій та маніпуляцій".
Захисник наголосив, що поїздка Гладковського у липні, про яку йде мова, була запланована ним ще у травні, про що свідчить час придбання квитків на літак.
Судовий розгляд пройде у понеділок 28 жовтня о 9:30 у Вищому антикорупційному суді України.
До слова, у НАБУ наразі не повідомили про дане звернення до суду.
У чому ще підозрюють Гладковського?
Спеціалізована прокуратура підозрює, що Гладковський використав своє службове становище, щоб корпорація "Богдан" отримала неправомірну вигоду. Гладковський є кінцевим власником компанії.
За даними слідчих, Гладковський включив до державного оборонного замовлення вантажні автомобілі підвищеної прохідності МАЗ 6317 (Богдан 6317). Потім ці автомобілі закупили за гроші держбюджету за завищеними цінами в дочірнього підприємства "Автоскладальний завод №2". Це підприємство входить до складу корпорації "Богдан". Внаслідок цієї оборудки держава зазнала збитків у понад 10,62 мільйона гривень.
За даними екснардепа та журналіста Сергія Лещенка, машини МАЗ перебрендовували на автомобілі "Богдан" завдяки так званій збірці з допомогою викрутки.
Окрім оборудок з військовими авто, Гладковський не задекларував доходи дружини від здачі в оренду елітної нерухомості в центрі Києва. А це загалом за 3 роки – 164,5 тисячі доларів.