БЛОГ
-
Яка частота пульсу є нормальною: порівняльна таблицяЧастота серцевих скорочень або частота пульсу є одним із ключових індикаторів здоров'я людини. Пульс вимірюється за кількістю скорочень серцевого м'яза за одну хвилину.
-
Що трапиться, якщо здерти чи пошкодити родимку: пояснення лікарівРодимки – це прикраси на шкірі, які є практично у кожного з нас. І хоч ми звертаємо на них увагу не кожного дня, час від часу їх слід оглядати, зокрема, попросивши допомоги у близьких. А у разі, якщо невус змінив свій вигляд або ми його пошкодили – необхідно показати його лікарю.
-
Чому виникає печія: дієві методи боротьби та профілактикиПечія може бути симптомом багатьох захворювань травного тракту, але найчастіше так проявляється гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. А ще – це одна з ознак вагітності. Утім, не варто панікувати.
-
Купили в супермаркеті неякісний продукт: як відстояти свої права й повернути грошіЛишень уявіть: ви придбали вівсяну кашу, відкрили упаковку, а там... хробачки. Або зняли фольгову кришку з купленого йогурту – і виявили під нею плісняву. Хто за це відповідає: виробник чи продавець? До кого слід звернутись, якщо продукт неякісний: до адміністрації супермаркету, відповідних контролюючих органів чи до того, хто цей продукт виготовив? Як діяти в разі отруєння зіпсованим продуктом?
-
Що ви знаєте про м'ясо: перевірте себе у тестіВарене, запечене і тушковане, у салатах, супах та бутербродах, на сніданок, обід і вечерю. М'ясо – один з улюблених продуктів українців. Щоб дізнатися більше цікавої інформації про нього – пройдіть наш тест.
-
Червоне м'ясо проти білого: яке корисніше й чомуЧимало фанатів правильного способу життя переконані: м'ясо – не надто корисний продукт, адже містить багато нездорових жирів. Опоненти їм заперечують: м'ясо – чудове джерело білків та заліза! Яка ж зі сторін має рацію?
-
Чому не ростуть груди та чи можливо збільшити розмір бюсту без операції"Мені вже 14, а груди й далі не ростуть!" "Мені 20 років і розмір бюсту не радує. Невже доведеться змиритися з тим, що є?" Розмір наших грудей запрограмований генетично, так само як колір очей, шкіри чи волосся, і не конче, що ми його успадковуємо від матері.
-
Правда чи міф: що ви знаєте про куряче м'ясо – тестПройдіть тест та дізнайтесь, які з цих тверджень про курятину є правдою, а які – міфом.
-
Мозолі: чому з'являються та як позбутисяНайчастіше мозолі докучають нам влітку, оскільки у спеку ноги інтенсивніше пітніють і, крім того, контактують з морською водою, піском та іншими поверхнями. Лікування, як думає більшість людей, полягає не лише у ліквідації болю та ороговіння шкіри. Необхідно також усунути саму причину появи мозолів. Як? Читайте далі!
-
Небезпека ударів й падінь: чому виникає струс мозку, як його виявити та лікуватиЗ усіх видів травматичного ушкодження мозку найбільш поширеним і найлегшим його видом є струс. Типовою причиною струсу мозку є раптовий прямий удар у голову.
-
Спимо повільно, спимо швидко: все про фази сну людиниДефіцит сну негативно впливає на ментальне та фізичне здоров'я, оскільки ми відкидаємо одну з основних його фаз. Сьогодні ми розповімо, якими є фази сну, що відбувається з нашим організмом під час кожної із них та як покращити якість нічного відпочинку.
-
Дізнайтеся, що трапиться з вашим організмом, якщо ви кинете куритиКинути курити – нелегке завдання, але це, безумовно, найкращий подарунок, який може зробити людина, залежна від нікотину, собі та своєму найближчому оточенню. Як нарешті попрощатися зі згубною звичкою? Як ваш організм на це відреагує? Які зміни відбудуться з ним через кілька днів, місяців і років після останньої затяжки? Розповідаємо далі.