Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Наталія Чайківська

 • blog_ava
  Яка частота пульсу є нормальною: порівняльна таблиця
  Частота серцевих скорочень або частота пульсу є одним із ключових індикаторів здоров'я людини. Пульс вимірюється за кількістю скорочень серцевого м'яза за одну хвилину.
 • blog_ava
  Що трапиться, якщо здерти чи пошкодити родимку: пояснення лікарів
  Родимки – це прикраси на шкірі, які є практично у кожного з нас. І хоч ми звертаємо на них увагу не кожного дня, час від часу їх слід оглядати, зокрема, попросивши допомоги у близьких. А у разі, якщо невус змінив свій вигляд або ми його пошкодили – необхідно показати його лікарю.
 • blog_ava
  Чому виникає печія: дієві методи боротьби та профілактики
  Печія може бути симптомом багатьох захворювань травного тракту, але найчастіше так проявляється гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. А ще – це одна з ознак вагітності. Утім, не варто панікувати.
 • blog_ava
  Купили в супермаркеті неякісний продукт: як відстояти свої права й повернути гроші
  Лишень уявіть: ви придбали вівсяну кашу, відкрили упаковку, а там... хробачки. Або зняли фольгову кришку з купленого йогурту – і виявили під нею плісняву. Хто за це відповідає: виробник чи продавець? До кого слід звернутись, якщо продукт неякісний: до адміністрації супермаркету, відповідних контролюючих органів чи до того, хто цей продукт виготовив? Як діяти в разі отруєння зіпсованим продуктом?
 • blog_ava
  Що ви знаєте про м'ясо: перевірте себе у тесті
  Варене, запечене і тушковане, у салатах, супах та бутербродах, на сніданок, обід і вечерю. М'ясо – один з улюблених продуктів українців. Щоб дізнатися більше цікавої інформації про нього – пройдіть наш тест.
 • blog_ava
  Червоне м'ясо проти білого: яке корисніше й чому
  Чимало фанатів правильного способу життя переконані: м'ясо – не надто корисний продукт, адже містить багато нездорових жирів. Опоненти їм заперечують: м'ясо – чудове джерело білків та заліза! Яка ж зі сторін має рацію?
 • blog_ava
  Чому не ростуть груди та чи можливо збільшити розмір бюсту без операції
  "Мені вже 14, а груди й далі не ростуть!" "Мені 20 років і розмір бюсту не радує. Невже доведеться змиритися з тим, що є?" Розмір наших грудей запрограмований генетично, так само як колір очей, шкіри чи волосся, і не конче, що ми його успадковуємо від матері.
 • blog_ava
  Правда чи міф: що ви знаєте про куряче м'ясо – тест
  Пройдіть тест та дізнайтесь, які з цих тверджень про курятину є правдою, а які – міфом.
 • blog_ava
  Мозолі: чому з'являються та як позбутися
  Найчастіше мозолі докучають нам влітку, оскільки у спеку ноги інтенсивніше пітніють і, крім того, контактують з морською водою, піском та іншими поверхнями. Лікування, як думає більшість людей, полягає не лише у ліквідації болю та ороговіння шкіри. Необхідно також усунути саму причину появи мозолів. Як? Читайте далі!
 • blog_ava
  Небезпека ударів й падінь: чому виникає струс мозку, як його виявити та лікувати
  З усіх видів травматичного ушкодження мозку найбільш поширеним і найлегшим його видом є струс. Типовою причиною струсу мозку є раптовий прямий удар у голову.
 • blog_ava
  Спимо повільно, спимо швидко: все про фази сну людини
  Дефіцит сну негативно впливає на ментальне та фізичне здоров'я, оскільки ми відкидаємо одну з основних його фаз. Сьогодні ми розповімо, якими є фази сну, що відбувається з нашим організмом під час кожної із них та як покращити якість нічного відпочинку.
 • blog_ava
  Дізнайтеся, що трапиться з вашим організмом, якщо ви кинете курити
  Кинути курити – нелегке завдання, але це, безумовно, найкращий подарунок, який може зробити людина, залежна від нікотину, собі та своєму найближчому оточенню. Як нарешті попрощатися зі згубною звичкою? Як ваш організм на це відреагує? Які зміни відбудуться з ним через кілька днів, місяців і років після останньої затяжки? Розповідаємо далі.