Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Назарій Дзюбановський

 • blog_ava
  Вечірня пробіжка: чим корисний біг вечорами
  Про користь бігу відомо всім нам без винятку. Це найдоступніший і універсальний вид спорту, який має вплив на весь організм і допомагає підтримувати хороший стан фізичної форми. Проте, ми багато чули про користь ранкового бігу, але чи корисна вечірня пробіжка? Тож, давайте розбиратись.
 • blog_ava
  Заміна кардіо навантаженням: як плавання впливає на здоров’я людини
  Останнім часом ранкові та вечірні пробіжки почали набувати шаленої популярності. На жаль, цей вид спорту, тим самим, витіснив деякі види фізичного навантаження, які також ефективні для підтримання фігури у тонусі. Одним з таких видів спорту є плавання, адже під час нього навантаження рівномірно розподіляється між усіма групами м’язів, стимулюючи їхнє скорочення та підвищуючи їхню міцність.
 • blog_ava
  Ні – сором’язливості: як зважитись піти в спортивний зал вперше
  Прагнете схуднути та підтягнути свою фігуру до ідеальної, однак ніяк не можете наважитися піти в тренажерний зал через почуття сором'язливості? Якщо ви з-поміж тих, хто боїться виглядати нерозумно або переживає через зовнішній вигляд чи фігуру, вам можуть допомогти ті поради, які ми склали для вас.
 • blog_ava
  З чого розпочати: декілька порад, які стануть у пригоді початківцю в фітнес-залі
  Більшість охочих змінити себе, насправді, нічого не хочуть змінювати у своєму житті. Проте, щоб змінити своє тіло, ви повинні бути готові робити не стільки, скільки можете, а стільки, скільки буде необхідно. Адже саме на таких принципах і будується спорт.
 • blog_ava
  Корисні поради: як спати, щоб схуднути?
  Ні для кого не відкриємо секрет, що жахливий відпочинок, стреси та вічна втома негативно позначаються на роботі організму. У жінок же це часто супроводжується збоєм у виробленні гормонів. Це і є основною причиною надлишкової ваги. Крім того, що потрібно правильно харчуватися і робити фізичні навантаження, важливо дотримуватися ще свого біоритму. Сон в цій справі – ваш головний помічник.
 • blog_ava
  Активний відпочинок: вся користь від велосипеда
  Велосипедні прогулянки, велокрос, екстремальна їзда на гірському велосипеді – це види спорту, які популярні серед всіх поколінь. З одного боку, велосипед – активний відпочинок і засіб підтримки гарної фізичної форми, а з іншого – це екологічно чистий вид транспорту для щоденних поїздок, наприклад, на роботу чи навчання.
 • blog_ava
  Варто задуматись: звична їжа, від якої слід відмовитись
  Щоб надовго залишатися красивими, молодими та стрункими, потрібно не тільки регулярно займатися спортом, але і стежити за своїм щоденним раціоном харчування. Відмова від фаст-фудів це звичайно добре, але є й інші продукти, які не тільки викликають звикання, а й псують Вашу фігуру, волосся, шкіру.
 • blog_ava
  Потреба води: поширені ознаки нестачі води в організмі
  Всі ми чудово знаємо, ще зі школи, з уроків біології, що людина на 70 відсотків складається з води. Проте, не всі знають, що потрібно споживати достатньо кількість води, щоб наше тіло було здоровим, а організм міцним.
 • blog_ava
  Де краще: тренування вдома чи в тренажерному залі?
  У тих людей, хто вирішив зайнятися собою, часто виникає питання, де краще займатися: чи варто витрачати гроші на заняття в залі або можна з таким же успіхом займатися вдома? Перш ніж приступити до занять спортом, необхідно побудувати певний план дій і поставити для себе конкретні цілі, яких ви хочете досягнути.
 • blog_ava
  Корисні поради: як правильно загартовувати організм?
  "Переохолодився на свіжому повітрі – відразу захворів" – такі скарги доводиться чути все частіше з настанням холодів. Причому скаржаться люди, які завжди мають при собі теплий одяг, намагаються уникати протягів та контакту з хворими. Проблема – у їхній надмірній обачності.
 • blog_ava
  Міф чи реальність: м’язи не болять, значить погано займався в спортзалі?
  З появою болю в м’язах знайомий кожен, якщо хоча б раз займались спортом, незалежно від того, новачок ви в спорті чи ні. Хоча, звичайно, для тих, хто тільки починає свій спортивний шлях, відчувати дискомфорт – це неминучість всіх перших спортивних кроків. Проте, якщо м’язи не болять після тренування, у багатьох виникає логічне запитання: "Чому і чи нормально?". Тож давайте розбиратись із цим.
 • blog_ava
  Вживання кави для спортсменів: корисно чи шкідливо?
  Не всі люди, що займаються спортом, правильно харчуються. Найчастіше ходять в спортзал або бігають вранці ті, хто веде активний спосіб життя. Тому активні люди діляться на дві категорії: хто п’є каву перед тренуванням і ті, хто цього не робить, через певні міркування. Перш ніж засуджувати один одного в неправильності, варто розібратися в тому, наскільки корисна або шкідлива кава перед тренуванням.