Про це розповів експосол України у США Валерій Чалий в ефірі 24 каналу. Початок наступу Росії загрожує Україні величезними втратами.

До теми Росія може втратити доступ до долара, якщо нападе на Україну, – Байден

За словами Чалого, якщо у Кремлі наважаться на наступ, то це не означає, що українці побачать колони танків. Скоріш за все, з боку Росії буде конкретна гібридна атака.

Я не кажу, що це (війна – 24 канал) наступить, але у мене немає сумніву, що Росія скористається ситуацією і завдасть якогось удару: локального, гібридного чи здійснить кібератаку,
– заявив дипломат.

Як розповів Чалий, зараз найбільше хвилює те, чи допомагатимуть США Україні у випадку можливих відключень електроенергії, кібератаки чи атаки на інфраструктуру держави.

Варто прочитати Байден не відправить свої війська в Україну у разі вторгнення Росії, – AP

Чалий розповів про ймовірність наступу Росії на Україну: дивіться відео

Ймовірний наступ Росії: останні новини

  • Джо Байден зазначив, що у разі нападу на Україну Москві можуть заборонити проводити будь-які операції з доларом. У відповідь на це у Кремлі цинічно заявили, що такий розвиток подій може спровокувати "громадянську війну" в Україні.
  • У Литві заявили, що можливості Росії щодо застосування військової сили скоротились від місяців до годин. Там також переконані, що подальша ескалація цілком ймовірна.
  • Велика Британія може збільшити кількість зброї, яку постачатиме Україні на тлі загрози нападу зі сторони Кремля.
  • Варто зауважити, що російська армія досі перебуває біля кордонів України. Наприкінці 2021 року секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що мовиться про 122 тисячі військових.