Нерухомість 24 вирішила нагадати, що відомо про маєтки і земельні ділянки Олега Ляшка.

Актуально! Офіційні результати парламентських виборів 2019

Нерухомість Ляшка

У декларації за 2018 рік вказано, що політик є власником будинку, площею 550 квадратних метрів, і земельної ділянки, загальною площею понад 0,6 гектара. Нардеп придбав цю нерухомість у селищі Козині Київської області за 15 мільйонів гривень. Там же він орендував частину житлового будинку.

ляшко будинок
Будинок Ляшка в Козині

Маєток схований за височезним парканом, висотою щонайменше два метри, та суворо охороняється.

маєток ляшка
Двометровий паркан біля будинку Ляшка в Козині

Зокрема, у Ляшка є окремий будинок, де він приймає журналістів. У 2014 році він показав його телеканалу ICTV та заявив, що витратив на нього останні гроші. Однак до сьогодні цей об'єкт ще досі не вказаний у декларації. Що цікаво, маєток записаний від самого початку на молодшу сестру дружини Ляшка – Лоліту Федотову.

будинок ляшка
Будинок Ляшка, який він показав журналістам

будинок ляшка
Біля маєтку "радикала" є будиночок для охорони

будинок ляшка
Подвір'я лідера "Радикальної партії"

У власності Ляшка є шість земельних ділянок у Княжичах, що на Київщині, а також квартира, площею майже 100 квадратних метрів, у Києві.

Фото з елітного житла Олега Ляшка:

Дружина Ляшка Росіта Сайранен володіє земельною ділянкою на 605 квадратних метрів у столиці України, а також дачним будинком у Києві на 296 квадратних метрів та безоплатно користується літньою кухнею у Малій Олександрівці на Київщині на 63 квадратних метри.

Ляшко дім
Розкішні меблі у будинку Ляшка

будинок ляшка
Елітна люстра у маєтку політика

Мільйони мами Ляшка

Що дивує – так це статки матері Ляшка Любові. Команда програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" у своєму розслідуванні виявила, що жінка зі скромною пенсією спромоглась у 2008 році купити 13 земельних ділянок під Києвом, три квартири в серці столиці і трикімнатну квартиру подалі від центру.

Читайте також: Щедрий 2018-й рік: топ елітної нерухомості українських можновладців

У цьому ж році Любов Ляшко безкоштовно отримала від Вишгородської райдержадміністрації два гектари землі. Які були розбиті на дрібні ділянки і продані під забудову. А у Броварському районі Києва вона є власницею ще шістьох земельних ділянок.

земля ляшко
Мама Ляшка є власницею шістьох земельних ділянок під Києвом

У 2012 році мати Ляшка придбала три елітних квартири, площею 100 квадратних метрів кожна, у столичній новобудові. За ці об'єкти жінка віддала близько мільйона доларів. Однак через рік вона продала усі три квартири.

Ще 2,4 мільйона гривень Любов Ляшко витратила у 2017 році на купівлю квартири, площею 77 квадратних метрів і 14-метрове місце для машини.

мама ляшко
У 2017 році жінка придбала квартиру за 2,4 мільйони гривень

Дізнайтесь більше: Парламентські вибори 2019: якою нерухомістю володіють лідери прохідних партій

ляшко радикальна партія список парламентські вибори 2019 інфографіка
Хто увійшов у першу п'ятірку "Радикальної партії" на парламентських виборах 2019: інфографіка