Так заявила адвокатка Тетяна Матяш.

Читайте також: Гримчака та його "помічника" затримали на хабарі у 480 тисяч доларів: усе, що відомо

За її словами, факт передавання хабара Юрію Гримчаку не зафіксовано. А замість півмільйона доларів правоохоронці виявили лише "календарики".

Грошових коштів там було. Ну, у нього (Юрія Гримчака – 24 канал) вилучили його власні кошти, і там ще якісь кошти. Про тих півмільйона, що вони розповідають – ні, не було. Там півмільйона – це були календарики,
– сказала Матяш.

Юрія Гримчака затримали у Києві на Подолі біля одного з супермаркетів 14 серпня. Його поплічника Ігоря Овдієнка теж затримали – на проспекті Перемоги, у його автомобілі й виявили 480 тисяч доларів.

Хабар
НАБУ зафіксувало в автомобілі Овдієнка 480 тисяч доларів США


Проте адвокатка Матяш каже, що це "календарики"

У ГПУ кажуть, що Гримчак та його довірена особа Овдієнко хабар у розмірі 1,1 мільйона доларів брали за обіцянку забезпечити вплив на Верховний суд для винесення рішення на користь зацікавленої особи, а також за здійснення впливу на посадових осіб Мінкультури та КМДА.

24 канал спілкувався з іншим адвокатом затриманих, Феліксом Кашарським. Він сказав, що наразі достеменно нічого не може сказати, а також не має зв'язку з дружиною Гримчака, бо у неї вилучили телефони під час обшуку.

Коментар адвоката Кашарського: дивіться відео 24 каналу

Дивіться відео: як прокоментувала затримання Гримчака адвокатка Овдієнка