Google запускає власне телебачення

Інтернет-гігант представив програмну платформу Android TV для телевізорів і телевізійних приставкок. Новинка, фактично, є гібридом медіаадаптера Google Chromecast та Apple TV. Вона дозволяє транслювати контент з комп'ютера чи мобільного пристрою на телевізор, запускати різні додатки та ігри. Крім того, передбачені браузер для серфінгу в інтернеті та функція голосового пошуку.

Науковці Техаського університету в Остіні розробили найменший у світі мотор

Розмір пристрою — всього 1 мікрометр, тобто одна мільонна метра. Він складається з мікроскопічних електродів, наномагніту і нанодроту. При цьому моторчик може розвивати до 18 тисяч обертів на хвилину, а час автономної роботи сягає 15 годин. За словами розробників, на нанодріт можна наносити які-небудь ліки чи інші препарати для доставки в організм людини.

YouTube запускає підтримку відео з частотою 60 кадрів на секунду

За словами представників сервісу, відеоролики з таким фреймрейтом є більш "живими" і видовищними. Це нововведення в першу чергу оцінять розробники ігор, які знімають трейлери з високою частотою кадрів. Крім того, незабаром на YouTube з'явиться інтеграція з краудфаундинговими ресурсами Kickstarter та IndieGoGo. Розроники зможуть прикріпляти до акаунтів на відеосервісі посилання на свої винаходи.