Про це 24 каналу розповів політичний експерт Андрій Вігірінський.
Читайте також: Парламентські вибори-2019: які партії-кандидати йдуть і які в них шанси
При цьому, на думку Вігірінського, інформаційний і адміністративний тиск Порошенка на виборця вичерпався. Публічна позиція Порошенка мало чим відрізняється від його заяв на президентських виборах. І це мінуси "Європейській Солідарності".
На електоральному полі "Європейської Солідарності" тепер працює "Голос" Вакарчука, об’єднані націоналісти, "Сила і честь" Смешка. Відколовся Гройсман і Кличко. Рейтинг партії Порошенка в межах 7-8%. Але по ступені набування обертів партіями-альтернативами "Європейської солідарності" її рейтинг знижуватиметься,
– говорить Андрій Вігірінський.
До того ж, на "Європейську Солідарність" негативно впливають дії нинішньої Верховної Ради, генпрокуратури, яку продовжує очолювати Луценко. В результаті партія може набрати 3-4% голосів.
У топ-10 списку партії "Європейська Солідарність" увійшли:
1. Петро Порошенко – п'ятий президент України, лідер політсили.
2. Андрій Парубій – голова Верховної Ради України 8 скликання.
3. Ірина Геращенко – віце-спікер парламенту.
4. Михайло Забродський – військовий, генерал-лейтенант, командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України, герой України.
5. Софія Федина – активістка Євромайдану, співачка.
6. Мустафа Джемілєв – дисидент, правозахисник, провідник кримськотатарського національного руху.
7. Яна Зінкевич – командир медичного батальйону "Госпітальєри", ветеранка.
8. Олег Синютка – колишній голова Львівської облдержадміністрації.
9. Ахтем Чийгоз – політв'язень, український кримськотатарський політик, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.
10. Іванна Климпуш-Цинцадзе – віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції.
Перша п'ятірка "Європейської Солідарності"
Коли відбудуться вибори до Ради? 21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень Верховної Ради. Позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня 2019 року.
Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати цю інформацію критично.