Таку думку 24 Каналу висловив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, зауваживши, що зараз створюються міжнародні об'єднання, які готові вести переговори. Це є позитивним моментом для України, адже на законодавчому рівні наша країна не може напряму вести переговори з Росією.
Дивіться також Путіну треба мир на його умовах: політолог назвав основне завдання України на саміті в Швейцарії
Можливості переговорів
За словами Тимочка, вибивати ворога з території України будуть військові, переговори ж вестимуть дипломати. Повинен бути акцент на взаємодії всіх органів влади. Коли кожен з них буде ефективно виконувати свої повноваження і функції, тоді це буде запорукою наступу та переговорів.
Мета наступу – звільнення територій, спонукання ворога до переговорів на наших умовах, вплив на міжнародних лідерів й політиків для формування союзників. Немає чого соромитись того, що наші міжнародники та військові говорять, що без допомоги союзників нам буде дуже важко,
– зауважив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ.
Такий процес, за його словами, вийшов через те, що Росія є в рази більша, її економіка була завжди військово орієнтована. Навіть за таких умов зараз Росія формує союзників, чи то Північна Корея, чи Іран.
Все залежить від успіху ЗСУ
Які б не відбувались переговори, на думку Тимочка, їхня сила впливу завжди залежатиме від успіхів армії.
Переговори залежатимуть від ефективності наших наступів,
– підкреслив голови Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ.
Також він додав, що гарантії ненападу Росії на Україну, здача територій, з яких росіяни будуть відступати – це переговори. Україна не може допустити майбутніх спекуляцій Росії щодо привласнення захоплених територій України.
Важливо є те, що закладається у слово "переговори". Сьогодні Україні на законодавчому рівні переговори напряму з Росією заборонені. Добре, що зараз починається міжнародний переговорний процес,
– зазначив Тимочко.
Переговори України з Росією: останні новини
- Очільник польського МЗС висловив думку, що війна в Україні триватиме, поки Владімір Путін не усвідомить, що ціна, яку він платить за війну, перевищує його цілі. Він зазначив, що для розуміння цього диктатору потрібен час. Наразі очільник польського МЗС не бачить дипломатичного припинення війни.
- Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підкреслив, що Росії не буде на Саміті миру. Водночас її можуть залучити до перемовин у майбутньому. Дипломат зазначив, що переговори з Росією можливі лише після успіху ЗСУ на фронті.
- Очільник оборонного відомства США Ллойд Остін пояснив, що для мирних перемовин головним завданням партнерів буде зробити так, аби на той момент Україна була в якомога потужнішій позиції. Він додав, що тоді Україна зможе домовитись про правильні речі: на що вона погодиться чи не погодиться.