У тимчасово окупованому Севастополі продовжується ланцюжок неприємностей, які трапляються з російськими військовими кораблями. У Військово-морських силах пояснили, у чому полягає карма Чорноморського флоту країни-агресорки, передає 24 Канал.

Дивіться також Не можна виключати таку прикрість, – Гуменюк про імовірний підрив корабля "Володимир Козицький"

Біля нашого Криму перебувати небезпечно

27 жовтня зранку у мережі розповідали про ймовірний підрив великого гідрографічного катера "Владімір Козицький". Той натрапив на міну на зовнішньому рейді Севастопольської бухти.

Повідомляють, що корабель задимівся, потім до нього підігнали буксир і відтягнули в бік Стрілецької бухти.

Речник ВМС Дмитро Плетенчук зазначив, що не може ні підтвердити, ні спростувати інформацію про підрив ворожого катера.

Можемо сказати лише наступне – перебування біля берегів нашого Криму погано позначається на технічому стані російських військових кораблів,
– заявив Плетенчук.

"Владімір Козицький" міг натрапити на російську міну

В ОК "Південь" вже прокоментували ймовірність підриву корабля окупантів. Так, Наталія Гуменюк зазначила, що російський катер міг підірватися на власній міні.

Не можна виключати таку прикрість у російському виконанні. Таким чином, кара не тільки небесна, а й морська спіткає тих, хто розкидав міни у Чорному морі,
– наголосила речниця ОК "Південь"

Плетенчук своєю чергою додав, що Росія порушила звичаї і закони ведення війни та усі міжнародні конвенції. Достеменним фактом є те, що вона викидала міни у Чорне море, аби завадити цивільному судноплавству. Окупантів бісить, що Україна без їхньої участі запровадила морський коридор.

Росія втрачає свої кораблі у Криму: що відомо

  • Восени окупанти втратили щонайменше три судна. 15 вересня український надводний дрон "вполював" біля Севастопольської бухти російський ракетний корабель "Самум".
  • Згодом на "Морських малюків" натрапили буксир "Ніколай Муру" та патрульний корабель "Павел Державін".
  • Росіяни відчайдушно намагаються врятувати рештки свого флоту, тому зводять загородження у Чорному морі, зокрема, навколо Керченського мосту та входу до Севастопольської бухти.