Про це 24 каналу сказала голова об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк. Вона повідомила, що в ніч на 11 вересня росіяни намагалися провести розвідку на Півдні.

До теми ЗСУ вийшли на державний кордон України на півночі Харківщини

За її словами, силами взводу росіян висунулися за підтримки бойових машин, десанту та піхоти у напрямку позицій ЗСУ.

Але вони зазнали втрат – було вдвічі скорочено склад цієї групи. І зі втратою озброєння, техніки та 50% особового складу взводу вони відступили. Такі відчайдушні спроби ще можливі, але в більшості випадків – росіяни змушені притискатися до правого берега Дніпра,
– заявила Гуменюк.

Росіяни змінили тактику у повітрі

Речниця ОК “Південь” вважає, що це спосіб підібрати хоч якесь реагування на те, що відбувається.

Вона наголосила, що росіяни втрачають контроль над ситуацією, яка розвивається досить стрімко та динамічно. За її словами, вони нею не володіють, ситуація під контролем ЗСУ.

"Тому окупанти намагаються хоч в якийсь спосіб знайти можливі способи ураження наших військ, використовуючи все, що залишилося, щоб отримати хоч якусь химерну перевагу", – пояснила Гуменюк.

Гуменюк про ситуацію на Півдні та спроби окупантів провести розвідку: відео


До слова, Генштаб ЗСУ поки не повідомляє назви звільнених населених пунктів на Херсонщині. Це роблять для того, аби не наражати наших воїнів на небезпеку.

Як ЗСУ нищить ворога на Півдні

  • На тимчасово окупованій території Херсонщини в окупантів знову гаряче. У ніч з 10 на 11 вересня у Каховському районі сталася "бавовна" на складі БК ворога.
  • Керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк повідомила, що ЗСУ просунулись на Півдні до кількох десятків кілометрів на різних напрямках. Українські воїни продовжують звільняти міста та села Півдня від російських загарбників, однак про які саме населені пункти мовиться поки не повідомляють.
  • Херсонський активіст Володимир Молчанов розповів, що російські окупанти так само тікатимуть з Херсона, як і зараз з Харківщини. Логістика в них не покращилася, і настане момент, коли ворог не матиме інших варіантів, як покинути територію в паніці.
  • Військові країни-агресорки на тлі контрнаступу Збройних Сил України вже потроху тікають з окупованої Херсонщини. У напрямку окупованого Криму помітили інтенсивне переміщення окупантів автобусами.
  • До того ж, Через великі втрати окупантів на Херсонщині, вони розмістили своїх поранених у Центральній лікарні Нової Каховки, звідки вигнали усіх цивільних.