Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які дані на букмекерських сайтах та соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати цю інформацію критично.

Читайте також: Національний екзит-пол на президентських виборах: коли будуть результати 2 туру

Прогнози соціологів

Згідно з дослідженням, проведеним КМІС з 9 по 14 квітня, більші шанси на перемогу у другому турі президентських виборів у Володимира Зеленського. За шоумена у другому турі виборів готові проголосувати 72,2% опитаних українців, які визначилися з вибором і підуть голосувати, а за чинного президента Петра Порошенка – 25,4% респондентів. Ще 2,4% – зіпсували би бюлетень.

У перемогу Володимира Зеленського вірять 57,2% виборців. 14,1% респондентів вважають, що наступним президентом стане Петро Порошенко. Ще 28,7% – не визначилися або відмовилися відповідати на запитання.

Крім того, 54% респондентів "точно будуть голосувати" 21 квітня, ще 18,8% "скоріше будуть голосувати". Скоріше або точно не збираються голосувати – 15,5%. Не визначилися або відмовилися відповідати – 11,7%.

Читайте також: Як голосують в Україні станом на 13 годину: головне

Які  шанси на перемогу у кандидатів в другому турі, дані КМІС– інфографіка
Які шанси на перемогу у кандидатів в другому турі, дані КМІС– інфографіка

Читайте також: Рейтинг кандидатів у президенти: соціологи оприлюднили нові результати

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 12-16 квітня, серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором: 73% виборців віддадуть свій голос за Володимира Зеленського, а 27% – за Петра Порошенка. Володимир Зеленський випереджає Петра Порошенка у всіх вікових категоріях. Також він є лідером серед мешканців Сходу, Півдня та Центру. При цьому на Заході – позиції обох кандидатів майже рівні.

62% респондентів вірять, що наступним президентом України стане Зеленський, лише 17% вірять у перемогу Порошенка. Ще 22% – не визначилися із відповіддю.

рейтинг зеленський порошенко
Рейтинг кандидатів у президенти перед другим туром: дані "Рейтингу"

Ставки букмекерів: хто переможе – Порошенко чи Зеленський

За версією букмекерської компанії "Фаворит", станом на 18 квітня головним претендентом на перемогу є Зеленський – коефіцієнт на його перемогу складає 1,14. Коефіцієнт на перемогу Порошенка – 4,70.


Хто стане президентом України? Версія "Фаворит"

Читайте також: Хто кого підтримає в другому турі виборів: думка політолога

Bwin теж віддає перевагу Зеленському – ставки на нього 18 квітня приймаються з коефіцієнтом 1,10, в той час як на Порошенка – 6.

Ставки другий тур
Прогнози букмекерів bwin на результати президентських виборів

У "Парі-матч" теж найбільше ставлять на перемогу Зеленського – 1,17. Водночас на перемогу Порошенка ставлять 5,00.

Читайте також: Хто такий Володимир Зеленський: біографія кандидата у президенти

Зеленський Порошенко ставки букмекерів
Прогнози "Парі-матч"

Букмекерська контора 1xbet пророкує перемогу Зеленському з коефіцієнтом 1,144. Тим часом на перемогу Порошенка ставлять 4,18.


Хто переможе на виборах президента України: версія 1xbet

Коли другий тур виборів президента? 21 квітня (неділя). Голосування триватиме з 8:00 до 20:00. Лідерами першого туру виборів стали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Тож у другому турі українці саме між ними обиратимуть президента. 19 квітня кандидати у президенти планують провести дебати, які мали б дати українцям відповіді на низку запитань.

Для голосування у другому турі виборів треба взяти із собою паспорт або довідку про тимчасову зміну місця голосування (якщо не плануєте голосувати за місцем прописки).

Оголосити ім’я нового президента України ЦВК повинна до 1 травня.

Беріть участь в опитуванні 24 каналу: