Насамперед мовиться про знищення російських військових на фронті та військових злочинців на ворожій території. Третій же метод, як пояснив 24 Каналу політтехнолог Михайло Шейтельман, залежить від цивілізованого світу.
Не пропустіть У Кремлі хочуть "серйозні пропозиції": Лавров каже, що Росія "не йде" від перемовин з Україною
Чому сценарій розвалу СРСР не підходить Росії
За словами Шейтельмана, падіння економіки – довгий процес, який досить різко та неочікувано призводить до повстання народних мас, але не за планом. Не буде такого, мовляв, "ми стали гірше жити на 3%, скиньмо Путіна". Необхідно, щоб повторився 1917 рік, коли в Петербурзі закінчився хліб. Тільки після цього може початися революція.
Радянський Союз розвалився, зокрема, після початку економічних проблем лише через 10 років. У 1979 році люди стояли в чергах за маслом, у 1981 році – за яйцями. Талони ж з'явилися у 1989 році, а вже 1991 року СРСР розпався.
Дивіться також Хитрий крок: Путін каже про готовність до миру через серйозні проблеми у Росії
У випадку Росії потрібно спровокувати спочатку дефіцит, далі талони й врешті-решт колапс. Що важливо, Радянський Союз не вів повномасштабну війну. В Афганістані втратив тільки 15 тисяч військових за 10 років. Водночас росіяни втрачають таку ж кількість солдатів за 2 тижні.
Головне – тиснути на Росію, і це призведе до краху режиму Путіна. Домогтися цього можна 3 способами:
- військові, які б'ють ворога на фронті;
- спецпідрозділи, які вбивають "верхівки" Кремля;
- санкції від міжнародних партнерів.
Видання The Times пише, що ліквідація Кіріллова є позитивним моментом, який створить серйозну напругу між Путіним та іншими генералами та загалом труднощі режиму,
– наголосив Михайло Шейтельман.
Якщо сильно тиснути, повалення Путіна станеться через рік. Якщо менше – така радісна подія відбудеться аж через 10 років.