Про те, що Бориса Джонсона перевели з реанімації, повідомляє видання BBC.

Читайте також Борис Джонсон через коронавірус пробув ніч у реанімації: біографія британського прем’єра

З реанімації Джонсона перевели у звичайну палату. Там за здоров'ям прем'єра на початковій стадії його одужання ретельно стежитимуть медики.

На цю позитивну звістку вже відреагував президент США Дональд Трамп. "Хороші новини: прем'єр-міністра Бориса Джонсона щойно виписали з реанімації. Одужуй, Борисе", – написав Трамп.

Раніше представник британського прем'єра вже заявляв, що у того відсутня пневмонія. За словами чиновника, Джонсон перебуває у "стабільному стані та гарному настрої".

Погіршення стану Джонсона: деталі

Увечері 6 квітня Sky News із посиланням на пресслужбу Джонсона повідомили, що британського прем'єра перевели до відділення інтенсивної терапії. Причина – стан здоров'я політика погіршився.

Тому за порадою медиків його перевели до відділення інтенсивної терапії. Там йому мали провести штучну вентиляцію легенів. Такий крок є запобіжним заходом.

Представники Джонсона запевняють, що прем'єр отримує усю необхідну допомогу, і вона – високої якості. Також він подякував медикам за їхню важку роботу та відданість.

Британський прем'єр так і провів усю ніч в реанімації, втім підключати його до апарату штучної вентиляції легень так і не було потреби. Про це повідомляє видання BBC.

Поки глава британського уряду перебуває у лікарні, він попросив очільника МЗС країни допомогти з керівництвом урядом. Джонсон звернувся до Домініка Рааба, аби той замінив його там, де це необхідно.

Зауважимо! Прем'єр-міністр Джонсон, як і раніше очолює уряд. Щоправда, на час перебування в лікарні його обов'язки виконує міністр закордонних справ Домінік Рааб. Він також очолював засідання, британського уряду, що пройшло вранці 7 квітня. Темою засідання було поширення коронавірусу в країні.

Госпіталізація Джонсона через коронавірус: подробиці

Джонсона забрали в одну з лондонських лікарень для обстеження увечері 5 квітня. Про це повідомляє BBC з посиланням на його прессекретарку.

10 днів опісля отримання першого позитивного результату тесту на коронавірус Джонсон залишався вдома. Він продовжував дистанційно виконувати прем'єрські обов'язки. COVID-19 у Джонсона виявили 26 березня.

Це попереджувальний крок, оскільки у прем'єр-міністра зберігаються постійні симптоми коронавірусу через 10 днів після позитивного результату тесту,
– повідомила ВВС його прессекретарка.

Британські ЗМІ додають, що Джонсону в лікарні мають зробити аналізи та обстежать.

Радимо ознайомитися Борис Джонсон та "стадний імунітет": як прем’єр повірив у COVID-19

Стан здоров'я Джонсона: що відомо

Протягом десяти днів карантину британський прем'єр опублікував декілька відеоповідомлень. До слова, в останньому він розповів, що почувається краще, але має гарячку.

За інформацією The Guardian, Джонсон – хворий серйозніше, аніж він сам або його представники готові визнати. Водночас лікарі – стурбовані його диханням. Однак офіційно в британському уряді це заперечують.

6 квітня 55-річний Джонсон у твіттері писав, що підтримує зв'язок зі своєю командою. Він додав, що продовжує спільну роботу з боротьби з коронавірусом вірусом і піклуються про те, щоб всі були в безпеці.

Він також подякував співробітникам національної системи охорони здоров'я, що піклуються про нього і інших пацієнтів, за блискучу роботу.

Офіційний представник прем'єра повідомив, що Джонсон залишатиметься в лікарні "під наглядом", передає BBC.

До речі Королева Єлизавета ІІ виступила зі зверненням до нації вп'яте за роки правління: відео

Фейк російських ЗМІ про штучну вентиляцію легенів Джонсона

Після того, як Джонсона доправили до лікарні, російська інформаційна агенція РИА Новости з посиланням на джерела повідомила, що його начебто збираються провести штучну вентиляцію легенів. Цю інформацію підхопили інші росЗМІ.

Представники Джонсона назвали це дезінформацією.

Спеціальні підрозділи нашого уряду з початку пандемії відзначають зростання помилкової та такої інформації, що вводить в оману. Життєво важливо швидко спростовувати будь-яку таку дезінформацію. Комітет цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту Палати громад Великобританії (DCMS) спільно з кабінетом міністрів тісно співпрацюють з представниками соцмереж з тим, щоб покласти край поширенню фейків і чуток,
– додають вони.

Наразі Велика Британія входить до десятки країн із найбільшим поширенням коронавірусу. Станом на 6 квітня вона займає 8 місце із понад 51 тисячею хворих і 5373 померлими від COVID-19.

Коронавірус у Британії: коротко

  • 25 березня світ сколихнула новина про інфікування коронавірусом принца Чарльза. Він пробув у лікарні 6 днів, а потім повернувся додому.
  • 5 квітня вп'яте за 68 років правління до населення Британії звернулася королева Єлизавета ІІ. Вона закликала народ до єднання, спокою і самоізоляції.
  • Заразився на коронавірус і міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Хенкок.
  • У королівстві через COVID-19 з в'язниць випустять чотири тисячі засуджених – звільнятимуть "злочинців низького ризику".