Пряма трансляція на
Останні випуски

Президенти США та Колумбії зустрінуться у лютому для обговорення ситуації у Венесуелі

Іван Дуке та Дональд Трамп
Іван Дуке та Дональд Трамп / Фото з відкритих джерел

Зустріч між Іваном Дуке та Дональдом Трампом пройде у Білому домі в період з 13 по 15 лютого. Очікується, що основною темою для обговорення стане кризова ситуація у Венесуелі. Крім цього, Дуке і Трамп обговорять боротьбу з тероризмом, наркотиками, корупцією та міжнародною злочинністю.

Радіо Caracol повідомило про це з посиланням на джерела в уряді Колумбії.

Читайте також: Венесуела передумала продавати золото

Зазначається, що глава Колумбії візьме участь у позачерговій сесії Організації американських держав та зустрінеться з членами Конгресу.

Ситуація у Венесуелі загострюється. Ніколас Мадуро заявив про те, що не збирається дотримуватися ультиматуму, який висунула європейська спільнота, та не проводитиме дострокові вибори в країні.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп, під час інтерв'ю телеканалу CBS у програмі "Face the Nation", заявив про те, що не відкидає військового втручання США у Венесуелу, де розпочалася нова хвиля протестів людей, які вимагають від Ніколаса Мадуро піти у відставку.

У Венесуелі одразу ж відреагували на таку заяву Трампа. Міністр закордонних справ країни Хорхе Арреаса звинуватив лідера США в тому, що такою заявою він фактично визнає, що саме він стоїть на чолі державного перевороту і венесуельська опозиція знаходиться під контролем Трампа.

Що відбувається у Венесуелі:

До якого стану довів Венесуелу Мадуро?За шість років перебування Мадуро при владі національна валюта – болівар – девальвувала гігантськими темпами: наприкінці 2018 рівень інфляції сягнув 1 мільйона 300 тисяч відсотків. Жителі Венесуели потерпають від нестачі продуктів: у периферійних районах країни бідняки змушені їсти котів, собак та щурів. З країни виїхало майже три мільйони громадян, що більше, ніж 10% усього населення.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі