Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів народний депутат Сергій Лещенко.

Читайте також: Як Медведчук рветься до українського парламенту: одіозна схема

Також політик висловив власну думку з приводу ситуації навколо втечі Мирослава Продана – чергового очільника фіскальної служби, якого підозрюють у незаконному збагаченні: "Відколи Азаров цю службу створив, відтоді так і тягнеться. Лазаренко теж втік до Греції начебто на лікування, а потім до США, де його й ув'язнили. Так само і Продан. Він, очевидно, розуміє, що процедури розшуку тривалі, і просто намагається перечекати смуту".

Порошенку треба консолідувати провладний блок, щоб не люди розповзлися перед виборами. От Продан – людина Гройсмана 100%, і його рівень – районна податкова десь у Вінниці. Далеко до всеукраїнського масштабу. Через кулуарну аферу Гройсман підняв Продана на високу посаду. Тепер Порошенко тисне на Гройсмана, щоб той більше не втілював такі схеми,
– наголосив Лещенко.

І додав, що прем'єр фактично пожертвував Проданом, щоб зберегти хороші стосунки з президентом. Хоча ще кілька тижнів тому заявляв, що той буде керівником ДФС, допоки сам Гройсман керуватиме урядом.

Гройсман
Лещенко вважає, що Мирослав Продан – на 100% людина Володимира Гройсмана

Також нардеп прокоментував звинувачення з боку громадських активістів до керівника САП Назара Холодницького у тому, що він навмисне затягує і закриває справи. У Центрі протидії корупції говорили про 13 таких справ. Сергій Лещенко нарахував їх ще більше: "Насправді їх щонайменше 16".

Холодницький – дуже зручний партнер для керівних кланів, зокрема президентського. Вони – спільники. Чи його візьмуть у список на наступних виборах, чи підвищать у посаді, якщо залишаться у владі – не знаю. Натомість керівник САП для них як "вільна каса": треба закрити справу – закриє, треба відкрити – відкриє, зробити обшук – прошу, попередити про обшук – будь ласка,
– пояснив депутат.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Сергій Лещенко заявляв, що "після повалення режиму Януковича владу в державі захопили політики з тими ж цінностями, що і попередній президент-втікач, але кращим знанням англійської мови" і розповідав про те, як Порошенко намагається не дати Гройсману пропіаритись перед виборами.