Російські ЗМІ пишуть, що сьогодні Путін разом із лідерами Вірменії, Білорусії, Казахстану та Киргизії зустрілися в Киргизстані на саміті Євразійського економічного союзу. Там диктатор згадав і розв'язану ним проти України війну.
Нові нісенітниці Путіна Росія не починала війну, а Польща хоче захопити Захід
Путін благає про спільну систему безпеки
Жалюгідний Путін, мабуть, розуміє свій програш, адже у промові дуже жалівся на Україну і просив спільну систему безпеки.
Треба разом працювати над формуванням гнучкої та сталої системи безпеки та співробітництва,
– звернувся Путін до лідерів.
Такі благання насправді не отримають очікуваної Путіним відповіді. Країни ШОС й раніше цурались Путіна, вони ж не вороги собі. Підтримка країни-терориста – це втрата авторитету та впливу на міжнародній арені.
Головні нарікання Путіна
Втім, Путін продовжив своє скиглення. Говорив, що "конфліктний потенціал збільшується у світі через спроби Заходу зберегти будь-якими засобами своє домінування".
Мовляв, Захід свідомо йде на множення хаосу та загострення міжнародної обстановки. Ба більше, заявив, що "Захід перетворив Україну на колонію і використовує український народ як гарматне м'ясо, як таран проти Росії".
Більшого крінжу й уявити складно – тобто Путін фактично визнав, що напав не на Україну, а на Захід.
Чи можуть країни ШОС допомогти Путіну
Якщо коротко, – ні. Щодо ШОС, то раніше лідери країн-учасниць не те, що не підтримали Путіна, вони радше, навпаки, засудили його.
Так президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв під час виступу на Петербурзькому міжнародному економічному форумі наголосив, що не визнає квазіреспубліки на Донбасі. Токаєв пішов у відкриту конфронтацію з російським диктатором.
Союзники, на яких сподівався Путін, зовсім не є йому союзниками. Білорусь – радше перебуває в опозиції., а тому виконує імперські злочинні накази. Та країна і не є членом ШОС (входить до інституту спостерігачів).
До слова, президент Таджикистану ще у жовтні втомився від цих молитов і указів Путіна. Він попросив російського диктатора не ставитись до країн Центральної Азії так, як це було в СРСР.
Радимо прочитати ШОСь у лісі: як саміт у Самарканді став тотальним приниженням Росії