Про це пише Марвін Келб, співробітник Pulitzer Center і Brookings Institution, у своїй статті у The Washington Post.
За його словами, тема війни в Україні зникла з перших шпальт газет через наплив інших новин.
Але є й інша, настільки ж важлива причина. Путін, схоже, виграв свою маленьку війну в Україні, і його західні критики спостерігають збоку, клекочучи від безсилого обурення,
— йдеться в статті.
Автор нагадує про численні перемир’я, яких Путін ніколи не дотримувався, і зазначає, що черговий режим "тиші" залежить від того, чи дасть Україна окупованій території автономію.
Читайте також: Ми притиснули Росію, — Турчинов
"Для Порошенка це було і залишається гіркою пігулкою. Він стикається з лютим опором правих екстремістів і керує тендітною країною, де зараз серйозні економічні і політичні проблеми. Ще важливіше, що тепер він знає: ні Німеччина, ні США не будуть воювати за Україну", — йдеться в статті.
На думку автора, в цій обстановці Путін "заморозив" конфлікт і тепер "в значно більшому ступені, ніж західні лідери, може впливати на розвиток ситуації в економіці, політиці і дипломатії на Україні, а при необхідності контролювати його".
Журналіст зауважує, що Росія — "домінуюча держава в Східній Європі, і ніяке реалістичне рішення поточної кризи неможливе, поки Росія і Україна не укладуть між собою прийнятну тимчасову угоду".
На погляд автора, Путін вважає "нірваною" якусь "слов'янську конфедерацію Росії, Білорусі та України".
Читайте також: На Донбасі можуть відкритися "ворота пекла" для Заходу, — Die Welt