Про це 24 Каналу розповів колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. За його словами, у заявах Пригожина щодо відходу з Бахмута останнє слово ще не сказало російське міноборони.

Дивіться також "Молодий Жириновський" і герой для росіян: як Пригожин набирає політичний рейтинг

Їх немає ким замінити

Якщо найманці Пригожина дійсно зібрались покинути зруйноване місто, то досі не було озвучено, хто займе їхнє місце на фронті. Принаймні станом на 5 ранку 25 травня не було жодних повідомлень про те, що регулярна російська армія прийде їм на заміну.

Може бути такий варіант, що їх просто не випустять з лінії фронту. Під дулом автомата їх можуть змусити залишитись там,
– припустив Ступак.

Останнє слово за Путіним

За його словами, Пригожин вже не вперше робить якісь провокативні заяви про вихід з позицій, але потім однаково залишається. Ймовірно, щоразу на прийняття кінцевого рішення має вплив телефонний дзвінок когось з Кремля.

"У цьому випадку потрібно слідкувати за реакцією вищого керівництва Росії. Цього разу він використовує відмазку – зализати рани, але не каже, що у нього багато втрат. Він змушений вийти, щоб зберегти бодай якісь підрозділи й на їхній основі підготувати нові резерви", – запевнив Ступак.

Що відомо про вихід вагнерівців з Бахмута

  • 25 травня керівник ПВК "Вагнера" Пригожин заявив, що підпорядковані йому підрозділи залишають Бахмут. В ОК "Схід" повідомили, що кількість атак окупантів дійсно зменшилась, але наразі не відомо, чи пов’язана це з перегрупуванням.
  • Речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий заявив, що за час штурму міста та його околиць вагнерівці втратили до 20 тисяч вбитими.
  • Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр додала, що у передмісті Бахмута ворог замінив підрозділи "Вагнера" на армійські регулярні загони, але у самому місті вони залишаються.