Ракети мають властивість закінчуватися
Варто прочитати Наступ чи підготовка: що відбувається на півдні України і чому не варто сліпо вірити експертам
"Подарунки" смерті від росіян
Особливість дії зенітних ракет до С-300 (як і до іншого типу ЗРК) – вони не підривають ціль напряму, вони на неї "вистрілюють" хмару із декількох тисяч дрібних уламків. При цьому швидкість польоту ракети може перевищувати 4000 кілометрів за годину. Саме тому тут і виникають асоціативні паралелі із тактикою палестинських терористів.
Радимо Мініатюра "пушкініст під Херсоном", або Чим закінчується бажання окупантів заробити на війні
Перший тип ракет до С-300, який росіяни використовували для обстрілів наземних цілей, – це 5В55 із радіокомандним наведенням. У випадку стрільби по наземних цілях дальність пуску складає максимум 30 – 35 кілометрів, чого достатньо лише для обстрілів Харкова зі сторони бєлгорода, або ж раніше вистачало для ударів по Миколаєву з Нової Каховки (бо після того, як в ЗСУ з'явилась ракета AGM-88 HARM, росіяни почали обережніше застосовувати свої комплекси ППО).
Інший тип ракет – 48Н6, який у випадку стрільби по наземних цілях по балістичній траєкторії може пролетіти аж 100 – 110 кілометрів. Але в такому випадку точність стрільби тримається на рівні "куди Бог пошле". Дальності у максимум 110 кілометрів вистачає росіянам лише, щоб "діставати" цілі у Вишгородському районі Київщини, до столиці такі ракети долетіти не зможуть чисто фізично.
Дефіцит ламає плани вбивць
І найголовніший нюанс – зенітна ракета 48Н6 взагалі-то для орків дефіцитна, бо саме цей тип ракети виступає основним для ЗРК С-400.
А ці самі зенітні ракети насправді "поїхали" як "оплата" режиму лукашенка його "послуг" з передачі армії рф боєприпасів, артсистем та бронетехніки білоруської армії з баз зберігання.
Актуальне – російські окупанти знову вдарили ракетами по центру Харкова: дивіться відео