Про це у програмі "Що це було?" заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Разумков працює ефективно, попри "палки в колеса" від опозиції. Він вміє спілкуватися з колегами.
До теми Не порушуємо традиції, – Корнієнко відповів, чи проголосує Рада за відставку Авакова
"Дмитро Олександрович має свою політичну позицію. По деяких питаннях він займає свою окрему позицію, як народний депутат", – зазначив Корнієнко.
Власний політичний проєкт
Раніше Разумков очолював партію "Слуга народу". З огляду на "кар'єрний ріст", багатьох цікавить, чи є у нього потенціал започаткувати окремий політичний проєкт.
Холодна оцінка – звичайно є. Він, як і інші колеги Зе-команди, має генезис політтехнолога: Дмитро Олександрович є політичним консультантом, багато працював із різними колегами,
– пояснив Корнієнко.
За словами депутата, коли людина є політиком і технологом, їй простіше працювати в політиці. Є краще розуміння аудиторії і тих, із ким працюєш, порядку денного. Тож чи робити самостійний проєкт і коли – це питання лише особистого вибору.
Ефективний голова ВРУ
Колега назвав Разумкова першим ефективним очільником уряду за останні кілька скликань. Він жорстко працює у межах регламенту, не дозволяє порушень, як його попередники. У залі ВРУ не переголосовують закони й не розглядають питання за другим разом.
Окрім цього, спільними зусиллями у сесійній залі запустили сенсорну кнопку. Завдяки цьому розв'язали проблему кнопкодавства. Є багато законопроєктів, які підтримує понад 300 депутатів, що також свідчить про ефективну роботу Ради.
Цікаво Арахамія та Корнієнко вітали Компартію Китаю зі 100-річчям: відео
"Палки в колеса"
"Слуга народу" зауважив, що він та його колеги хочуть робити все швидше, у турборежимі. Регламент дещо стопорить роботу, але закон виконують. Корнієнко акцентував на "чітерстві" з боку опозиції. Мовиться про "поправковий спам", блокування законопроєктів постановами про невідповідність регламенту й інші речі.
"Це набуло ознак парламентської пандемії. Кожен закон, який не подобається опозиції, вони блокують спочатку правками, а потім – постановами", – наголосив Корнієнко.
Випуск програми "Що це було?": дивіться відео