Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко розповів 24 Каналу, що так Путін хотів пожартувати, але це йому не вдалося. Він додав, що у випадку кремлівського очільника війна програна вже давно.
Читайте також "Хай заберуть назад": Путін просить Байдена не давати ATACMS, а попити "чаю з млинцями"
Росія програла війну 24 лютого
Зрозуміло, що ніякої перемоги Росія не отримає, але це також не означає, що негайно настане капітуляція країни-агресорки. Саме для того, щоб фінальна стадія завершилась, Україні потрібні ATACMS.
Путін казав, що ракети не страшні, але вже перше їхнє використання припало на аеродроми та знищило 9 бойових гелікоптерів, пошкодило злітні смуги та багато іншого,
– зауважив Ігор Яковенко.
Він додав, що кремлівський очільник далі поводиться так, ніби очікує на успіх, хоча насправді він давно вже все програв.
Російський опозиційний журналіст пояснив недолугі жарти Путіна: дивіться відео
Путін вірить, що все під контролем
Окупаційна армія зазнає на фронті шалених втрат. Лише за 19 жовтня ЗСУ ліквідували 1380 загарбників та майже 500 одиниць техніки. Однак, Путін далі вдає, що все добре і схоже сам у це вірить.
Є проблема, яку важко визначити до кінця – це наскільки сильно Путін перебуває в інформаційному бункері. Він справді може думати, що все йде згідно з планом, бо йому так доповідають,
– зауважив Яковенко.
Саме тому російський диктатор почав війну, бо щиро вірив, що української армії нібито не існує, українці одразу здадуться та радісно зустрічатимуть окупаційні війська.
Україна отримала ракети ATACMS
- У Білому домі підтвердили, що передали нашій країні далекобійну зброю. Тип ATACMS, який отримала Україна, здатний працювати на дальності до 165 кілометрів. У США наголосили, що ракети посилять бойові можливості України.
- Радник голови ОПУ Михайло Подоляк сказав, що відповідна кількість цих ракет суттєво впливатиме на перебіг подій на фронті. Він додав, що далекобійної зброї Україні потрібно ще більше.
- Ракети ATACMS уже себе влучно проявили. Ними уразили аеродроми росіян у тимчасово окупованому Бердянську та Луганську. Були знищені бойові гелікоптери, а такі втрати важко компенсувати за короткий час.