Результати "референдумів", які публікують маріонеткові ЗМІ путіна, цілком очевидні та прогнозовані, пише 24 канал. Окупанти вигадали, що на окупованих територіях люди "підтримали" входження до складу росії.

До теми США готові оголосити нові санкції проти росії

Окупанти оголосили результати псевдореферендуму

Окупанти 23 – 27 вересня провели інсценування волевиявлення на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

На всіх загарбаних територіях нашої країни російські окупанти заявляють, що "підтримка" входження до складу росії набрала понад 97% голосів. Пишуть, мовляв, "підрахували", 100% голосів.

  • Так звана самопроголошена квазіреспубліка "ДНР": за "входження до складу росії" – 99,23% голосів.
  • Так звана самопроголошена квазіреспубліка "ЛНР": за "входження до складу росії" – 98,42% голосів.
  • Окупована територія Запорізької області: за "входження до складу росії" – 93,11% голосів.
  • Окупована територія Херсонської області: за "входження до складу росії" – 87,05% голосів.

Кремль каже, що "солдати охороняли учасників псевдореферендуму"

У кремлі показово радіють своїй фальсифікації. Наприклад, дмитро мєдвєдєв після звершення шоу з голосуванням написав: "Результати очевидні. Ласкаво просимо додому, в росію". Дійсно, українська розвідка теж заздалегідь знала, які "очевидні результати" намалюють окупанти.

Постійний представник росії при ООН васілій нєбєнзя заявив, мовляв, "входження Донбасу до складу росії" принесе населенню мир та полегшення. Далі його заяви набули ще більшого рівня абсурду. Так звані "референдуми", за його словами, нібито були проведені у повній прозорості та з дотриманням усіх міжнародних правил.

Ба більше, нєбєнзя вигадав дуже кумедне пояснення присутності озброєних солдатів на "дільницях". Каже, нібито вони "насправді охороняли учасників "референдуму" від провокацій Києва".

Чому результати "референдуму" фейкові

Важливо наголосити, що дані, які публікують російські пропагандисти, не мають нічого спільного з реальністю і повністю вигадані. Про це, щонайменше, може свідчити те, що до контрнаступу ЗСУ росія готувалася провести "референдум" на Харківщині, прописавши результат 75%.

Окупанти 26 вересня оголосили псевдореферендум у Запорізькій області таким, що відбувся. Та в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки пояснили, чому це брехня.

Росіяни заявили, що "явка виборців становила 66,43%", проте ці цифри не мають нічого спільного з реальністю.

Населення Запорізької області – 1,687 мільйона осіб, з них близько 750 тисяч проживають у Запоріжжі, яке не окуповане росіянами. Наразі область покинули 80% населення, тобто щоб отримати хоча б 51% голосів, в імітації волевиявлення повинні були б взяти участь всі жителі окупованих територій із правом голосу,
– йдеться у повідомленні.

В окупованому Енергодарі пропагандисти влаштували фейкове голосування, видаючи масову за персонал Запорізької АЕС.

Та в Центрі соціологічних досліджень Мелітопольського державного педагогічного університету стверджують, що 87% мешканців Енергодара не підтримують приєднання Запорізької області до росії.

Окупаційна влада на Луганщині теж вже оголосила "референдум" такими, що відбувся і навіть вигадали явку в 90%. Та очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай звернув увагу, що в Луганській області банально немає такої кількості людей, як вигадують окупанти – значна частина населення виїхала.

Схожу нісенітницю окупанти верзуть на захопленій території Херсонщини. Там окупанти заявили про явку в 50%, хоча через війну тільки Херсон покинуло половина населення.

Росіяни рахують порожні бюлетені

Слід зазначити, що причина "рекордних" цифр на "референдумах" – порожні бюлетені. У мережі з'явилися світлини, як окупанти рахують голоси. На фото чимало порожніх бюлетенів, в яких ніхто не висловлював підтримку "референдуму". Та окупанти сприймають такі бюлетені як ствердну відповідь.


Окупанти рахують порожні бюлетені на "референдумах" / Фото Із соцмереж


Порожні бюлетені на "референдумах" / Фото Із соцмереж


Порожні бюлетені на псевдореферендумах / Фото Із соцмереж

Що відомо про псевдореферендуми

  • 19 вересня гауляйтери на окупованих територіях одночасно оголосили про "референдуми". Фейкове волевиявлення вирішили провести 23 – 27 вересня на тлі успішного контрнаступу ЗСУ. Владімір Путін пообіцяв підтримати фейкові "референдуми".
  • На так звані "референдуми" росія запросила фейкових "міжнародних спостерігачів". Український омбудсмен Дмитро Лубінець опублікував список "спостерігачів" та передав його СБУ та МЗС.
  • У розвідці Міноборони Великої Британії припускають, що 30 вересня путін може оголосити про анексію українських територій.

До уваги – окупанти провалили "референдум" у Маріуполі: дивіться відео