Так, у різних регіонах ворога вже провели відповідні навчання. Про це з посиланням на росЗМІ пише 24 Канал.

До слова У Росії горів Су-34: розвідка показала епічні кадри брухту окупантів

Росія боїться ударів по військових аеродромах

Російські пропагандисти заявили, що міноборони перевірило військові аеродроми "на стійкість до масованих ударів". Під час навчань спецпідрозділи окупаційної армії відпрацьовували відновлення злітно-посадкових смуг та місць стоянки літаків.

За даними джерел, навчання проходили одразу в кількох регіонах, зокрема, на західному й південному стратегічних напрямках. До них залучили інженерно-саперні підрозділи, що ліквідовували вирви та відбудовували капоніри для захисту літаків від уламків.

Російський військовий експерт поскаржився, що під час повномасштабного вторгнення Україна регулярно атакує військові аеродроми агресора. Також налякано висловив припущення, що "в майбутньому Росія може мати справу з НАТО". Мовляв, тому все має утримуватися у справному вигляді.

Дивіться також СБУ та ЗСУ атакували аеродром в Морозовську: де розташований військовий об'єкт

Окупанти не знають, як захистити свою авіацію

  • До речі, окупанти вже не знають, як захистити свою авіацію і приховати значні втрати. Росіяни неодноразово навіть практикувалися у графіті – малювали силуети літаків.
  • У грудні з'явилися супутникові знімки авіабази в Приморсько-Ахтарську. Раніше схожі малюнки помітили й на аеродромі в Єйську.
  • Також стратегічні бомбардувальники обкладали шинами в Енгельсі. Таким чином намагалися захистити Ту-95 від атак безпілотниками.