Реагуючи на відмову він заявив, що шлях, який Володимир Путін обрав до Росії, є трагедією історичних масштабів, зазначає його прес-служба.

До слова: У США запропонували Трампу запросити Україну на наступний саміт G7

Замість проведення вільних і чесних виборів, поважаючи верховенство закону та інтегруючи економіку Росії із західними демократіями, Путін вторгся в Грузію, намагався незаконно анексувати Крим, вів війну на сході України, де загинули тисячі людей. Він підтримав варварський режим у Сирії, яка застосувала хімічну зброю проти власного народу,
– заявив сенатор.

Тим не менш, він висловив сподівання, що врешті-решт у Росії з’явиться нове покоління лідерів. Крім того, Рон Джонсон розповів, що працюючи з послом Хантсманом, він сподівався, що прямий діалог з російськими парламентарями може допомогти створити основу для кращих майбутніх відносин між двома державами.

"На жаль, російські чиновники продовжують грати у дипломатичні ігри зі щирим зусиллям і відмовили мені у в'їзді до Росії. Незалежно від цього дрібного протистояння, я продовжуватиму виступати за рішучу відповідь на російську агресію і відвертий діалог, наскільки це можливо", – сказав Джонсон.

Цікаво! Що США очікують від Зеленського та його команди: заява Волкера

Посольство Росії у США лише коротко відповіло на звинувачення: сенатор не звертався до посольства за візою та не повідомляв про свої наміри відвідати Росію.

Що відомо про сенатора Джонсона?Рональд Джонсон – американський політик, старший сенатор США від штату Вісконсин, голова підкомітету з питань зовнішніх відносин Сенату з питань Європи та регіонального співробітництва в галузі безпеки. Відомий своєю підтримкою України у протистоянні російській агресії.

Сенатор Джонсон ініціював і підтримував низку законодавчих актів, які мають на меті притягнути Росію до відповідальності за свою агресію в Україні та її боротьбу з інакомисленням.

Крім того, він був одним з ініціаторів резолюції сенату, що закликають до більш жорсткого реагування на агресію Росії в Керченській протоці у листопаді 2018 року, а також санкції, пов'язані з газопроводом "Північний потік-2".