Фотографії човна розмістила офіційна газета британського Королівського флоту 5 жовтня. Згідно з її даними, човен не "зник", як писали ЗМІ.

Читайте також З бази ВМФ Росії вийшла субмарина з ядерними торпедами "Посейдон", – ЗМІ

ЗМІ показали, де перебуває російський "Посейдон"

Згідно з зображеннями видання, російський підводний човен перебуває в Баренцевому морі, на північ від російського Кольського півострова.


Російський Посейдон може перебувати в Арктиці

Варто пригадати, що раніше ЗМІ, посилаючись на звіт розвідки НАТО, написали про те, що російська субмарина "Бєлгород", ймовірно, вийшла зі свого пункту базування в Арктику.

Мовилось, що саме там вона могла випробувати торпеду "Посейдон". Саме її називають "зброєю апокаліпсиса".

Попередньо відомо, що ядерна торпеда "Посейдон" долає відстань у 10 тисяч кілометрів під водою.

Варто пригадати, що Росія постійно лякає світ ядерною зброєю. Проте НАТО та США вже попередили Кремль про ймовірну відповідь у випадку застосування зброї. Зокрема, Альянс пообіцяв Росії "важкі наслідки", якщо по Україні вдарять ядерною зброєю. У Пентагоні не вірять, що Путін може застосувати ядерну зброю.

Росіяни поширили вкид про субмарину з ядерною зброєю

Варто пригадати, що італійське видання La Repubblica поширило повідомлення, що російський підводний човен "Бєлгород", помічений в арктичних водах, може випробовувати ядерну суперторпеду "Посейдон".

Адже інформація може бути російським вкидом. Втім, до цієї інформації дещо скептично поставилися в Центрі протидії дезінформації при РНБО України. За їхніми словами, НАТО жодної схожої інформації не поширювало.

Також аналітики вважають, що такий вкид може зіграти на користь Росії.

Що відомо про "Посейдон": коротко

  • Варто пригадати, що російський підводний човен "Бєлгород" з'явився на озброєнні військово-морських сил Росії в липні 2022 року.
  • Це найдовша субмарина в світі. Вона має ширину 15 метрів, а довжину – 184 метри. "Бєлгород" може безперервно перебувати під водою впродовж 120 днів. Швидкість руху субмарини – 60 кілометрів на годину.
  • Торпеда "Посейдон" нібито може, за даними розробників, обійти систему інфрачервоного супутникового стеження США. Вона рухається до цілі зі швидкістю 110 – 130 кілометрів на годину.

Дивіться також – чим загрожує виведення субмарини з ядерними торпедами "Посейдон": відео