Ось уже другий матч поспіль "каконіри" беруть максимум в українській Прем’єр-лізі. Маріупольський "Іллічівець", який бореться за виживання в елітному дивізіоні тримав свої ворота на замку до 48 хвилини. Шацьких дотепним пасом вивів на удар Мазілу, останній не промазав.

За 11 хвилин святкують уже гості - Козорізу вдався результативний парашут головою. Не встигли гості відсвяткувати гол, як вже їм довелось розводити м’яч з центра поля.

На вістрі "Арсенала" знову на висоті Мазілу. Це вже восьмий гол румуна у чемпіонаті. Зберігати інтригу до завершальних хвилин "каноніри" наміру не мали. Крапку головою на 74-й поставив Миколюнас. 3-1, "Арсенал" ще зберігає шанси на потрапляння у зону єврокубків.

Чотири матчі 27 туру відбудуться в суботу. "Зоря" прийматиме "Ворсклу", "Дніпро" – "Таврію". "Динамо" їде до Львова, а донецький "Металург" - у Харків. В неділю великий футбол завітає до Ужгорода, Києва і Донецька.