У черговому турі голландської першості амстердамський "Аякс" просто таки вистраждав перемогу на полі "Ден Хаага".
Розмочити ворота аутсайдерів підопічним Йола не вдавалось навіть у чисельній більшості.

Голкіпер господарів Баррі Дітевіг спершу здіймав овації неймовірними сейвами. А згодом залишив партнерів у меншості, нечемно повівшись із Демі де Зеувом. Воротарські рукавиці за таких обставин сміливо приміряв Рікі ван ден Берг. Півзахисник за спеціалізацією доволі хвацько нейтралізовував загрози біля власної рамки.

Та на 4-й доданій до основного часу хвилині амстердамці таки досягнули бажаного. Прицільним ударом з-за меж карного майданчика 3 очки для "Аякса" вирвав Алдервейрелд. 1:0 - команда Мартіна Йола втримала 2 місце у турнірній таблиці.
На 4 очки попереду столичного клубу "Твенте". Хлопці з Енсхеде на виїзді куди переконливіше здолали опір "Вено". Нкуфо на 38-й хвилині відкрив рахунок протистояння, а Руїс на 88-й закріпив перевагу підопічних Стіва Макларена - 2:0.