Першу десятку лотів складали російські ікони, з яких вдалося продати тільки три. Стійкий попит у покупців викликали роботи Фаберже.

Серед найбільш цінних лотів - рідкісна лазуритова ваза з золотими ніжками у вигляді дельфінів роботи Фаберже. Лазурит, що володіє глибокою блакиттю, був улюбленим напівдорогоцінним камінням, обробку якого досконало освоїли на виробництві Фаберже. Спочатку лазурит для ювелірних майстрів поставлявся тільки з Афганістану, проте в 18-му столітті родовище цього напівдорогоцінного каменю було відкрито в Сибіру.

На вазі стоїть маркування виробника, яке повідомля про те, що в 1913 році робота відправляється до Лондона. Ваза була продана в Нью-Йорку за 115,5 тисячі доларів за передпродажною експертною оцінкою в 50-70 тисяч доларів.

Настільний годинник з родоніту роботи Фаберже 1910 року, виставленіий з маєтку Френсіса Джонса, продано в кілька раз дорожче, ніж очікувалось, - за 134,5 тисячі доларів при естімейті 30-50 тисяч доларів.

У четвер торговий дім виставить свої головні лоти - колекції робіт Павла Челіщева та одеських авангардистів. Голова російського департаменту "Сотбіс" Соня Беккерман, аукціон розраховує виручити за два дні 10-15 мільйонів доларів.

Мільйонні полотна російських художників, імена яких поки тримаються в секреті, припасені до листопадового аукціону в Нью-Йорку.