Перемога втім далася 16-му сіяному аргентинцю нелегко. В першому сеті суперники реалізували по два брейк-пойнти і в підсумку вирішували долю партії на тай-брейку.
7:4 на користь Хуана. Другий сет розпочався із трьох поспіль виграних росіянином геймів. Утім такий гандикап Ігорю не допоміг. Монако не лише зрівняв рахунок, але й продемонстрував чудовий теніс у кінцівці партії. 7:6, 7:5. У другому раунді аргентинець поміряється силами з Віктором Ханеску із Румунії.

А співвітчизнику Монако - Гораціо Себалльйосу - ракетку довелося зачохлити. Аргентинець так і не знайшов протидії вкрай прямолінійній, однак надзвичайно потужній грі Джона Існера. Американець, зріст якого перевищує два метри, витратив на матч проти Гораціо більше 2,5 годин. Однак у підсумку, здобувши за матч лише один брейк, таки відсвяткував вольову перемогу - 4:6, 7:6, 7:5.