Але Кевіну Дюранту начхати, головне, що команда перемагає, і робить це утретє поспіль. Гостям із Фінікса мотивації не позичати, "Санс" перебувають на зламі зони плей-оф та сімірки аутсайдерів.

Вінс Картер під диригентством Стівена Неша наполегливо доводили своє бажання повернутись на заповітну 8 позицію - у першого 29 очок, у канадського розігруючого 14 передач. Зрештою, саме трійка від Картера дозволила "Фініксу" зрівняти рахунок за 9 секунд до сирени.

"Оклахома", щоправда, мала ще шанс не відкладати справу до овертайму, але Дюрант у кошик не влучив. Зате вже в додатковій 5-хвилинці лідер команду не підвів, за Кеєм Ді два архіважливі підбирання на заключних секундах матчу. 120:118.

Особлива увага була прикута до матчів у Маямі та Сан-Антоніо, де тріумфували гості. "Чикаго" до 4-х матчів продовжило серію поразок "Хіт", а "Лейкерс" пришпорили лідера Західної конференції. Загалом позитивно для гостей склались матчі і ще у 4-х містах, і лише "Філадельфія" та "Детройт" не відзначились гостинним прийомом.