Архив
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS ЛЕНТА
   Общий RSS

   Топ новости

   Видео новости

   Як політики кожного разу кардинально заважають новим змінам

   799
   Українські політики заважають розвиватись Україні / InfoMIX

   Не тільки генерали завжди намагаються підготуватися до минулої війни, яка вже ніколи більше не повториться.

   Так само й революціонери, або ж ті, хто принаймні хоче виглядати, вважатися і називати себе такими, що завжди готуються до старих революцій.

   Читайте також: Зустріч Порошенка із президентом Польщі: ми знайшли нового "старшого брата"?

   Кожного разу старі політики намагаються знову і знову впарити нам минулу революцію багаторічної давнини, яка давно втратила свою актуальність навіть не за актуальним порядком денним, а за самою своєю природою, механікою, сутністю і процесом виконання. Намагаються повторити те, що неможливо повторити. Цим самим діючі політики кожного разу тільки заважають якомусь кардинально новому, заново народженому процесу і алгоритму, привнесеному новими, якісно іншими поколіннями людей.

   Псують і гальмують кожного разу абсолютно нову, але єдино вірну й природню динаміку подій, за якою частіше за все просто неможливо встежити. З десяток років вони вже готувалися і намагалися заново розпочати, впарити і провести Помаранчеву революцію. Старались робити її ж – виступати зі сцени і ходити торгуватися у Адміністрацію Президента, чекаючи шматків зі столу, поступок від діючої влади. Намагались робити це до самого-самого кінця. Коли на вулицях вже просто гинули люди.

   Але ніякого повторення сценаріїв Помаранчевої революції так і не відбулося. Тому що подібних сценаріїв не могло більше ніколи відбутися вже з наступного ж дня після її завершення.

   Так само тепер усі політики бридко, жалюгідно і безсенсово декілька років намагаються впарити Революцію Гідності. І, повірте на слово, будуть займатися цим рівно до закінчення якихось наступних буремних подій. Тих, що будуть повністю відрізнятися від Революції Гідності. Протести і заворушення можуть починатись, проходити і закінчуватись по одним і тим же сценаріям.

   Але минулих революцій більше ніколи не буде. Просто тому, що чекають на них не тільки ті, хто хоче бачити і називати себе революціонерами. Але також і ті, проти кого революція має бути напрямлена. Діючі політики здатні тільки псувати все, гальмувати і готувати нас до минулого, якого ніколи більше не буде. Бо кожна нова революція – це кардинальні зміни. А до кардинальних змін може призвести тільки настільки ж кардинально новий неконтрольований процес.

   Читайте також: Не можна намагатися зрозуміти ватників: їм має бути дуже некомфортно, незручно і непристойно

   powered by lun.ua
   Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
   Комментарии
   Больше новостей

   Читай новости даже без интернета

   Скачать

   Читай новости даже без интернета

   Залиште відгук