Сім’я затриманого підтвердила цю інформацію російській службі ВВС. Після спецоперації Цемаха переправили через лінію розмежування на підконтрольну Україні територію.

Важливо: Авіакатастрофа MH17 на Донбасі: офіційні імена підозрюваних

Адвокат затриманого Роман Гонтарев повідомив, що підозрюваного доставили у Київ. 29 червня Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про його арешт на два місяці, дата апеляції поки не призначена.

Донька підозрюваного розповіла, що батько в 2014 році "був начальником ППО" в Сніжному.

"Боїнг" тепер спробують приписати йому. Але начальником ППО він був з жовтня 2014 року. Коли був збитий "Боїнг", він не був ключовою фігурою – звичайний військовий, просто стояв на блокпосту,
– стверджує вона.

Однак, якщо вину Цемаха доведуть, то йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.

Читайте також: Катастрофа MH-17 над Донбасом: з'явилися нові докази провини Росії

Що відомо про катастрофу рейсу MH17 в небі над Донбасом?17 липня 2014 року у небі над Донбасом поблизу Тореза збили пасажирський літак "Боїнг-777". Він прямував з Амстердама до Куала-Лумпура. В авіакатастрофі загинули усі пасажири авіасудна і його екіпаж – 298 людей.

Австралія, Нідерланди та США вважають, що за трагедію несе відповідальність Росія. Спільна слідча група під керівництвом Нідерландів встановила, що для збиття MH17 використали ракету BUK TELAR. І що вона належить 53-й зенітно-ракетній бригаді армії Російської Федерації, що розташована в Курську. У РФ усі звинувачення заперечують.

збиття боїнга мн17 росія днр донбас жертви україна
Все, що слід знати про катастрофу рейсу MH-17: інфографіка 24 каналу