Про це повідомляє Defense News.

Читайте також: Порошенко зустрівся з Юнкером у Мюнхені: названі теми розмови

"Верховенство закону ніщо для Росії. А для вас? Я був би радий, якби відносини США з Росією стали кращими, але цього важко досягти. Колись я переймався щодо ворожнечі з Росією. Тепер ні. Ви (росіяни) отримаєте те, на що заслуговуєте, якщо будете продовжувати в тому ж дусі. А нашим друзям в Грузії та Україні я хочу сказати: будьте терплячі. Сподіваюся, нам вистачить мужності відповісти на агресію, яка виходить за рамки дозволеного", – висловився американський політик під час дискусії щодо вступу України в НАТО під час Мюнхенської конференції з безпеки, яка відбулася в Німеччині на минулих вихідних.

Позитивно щодо членства України в НАТО висловився і міністр оборони Естонії Юрі Луйк.

"Я вважаю, що Україна буде в НАТО. Я не можу передбачити час, але я завжди говорив своїм українським та грузинським колегам: будьте спокійними, працюйте для цього, будьте готові використати будь-яку можливість", – заявив естонський високопосадовець.

Що таке Мюнхенська конференція з безпеки? Це щорічний захід, який проводиться в Мюнхені (Німеччина) з 1962 року. До 1993 року – Конференція з військових питань і проводилася під егідою партії "Християнсько-соціальний союз", з 1998 року фінансується урядом Німеччини. На 54-й Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбулася 16-18 лютого, Україна мала стати головним питанням до обговорення, адже конфлікт на Донбасі, розпочатий Росією, несе загрозу для усієї Європи.

Детальніше про теми, які піднімалися на Мюнхенській конференції цього року, читайте у матеріалі: Україна і світова безпека: війна в центрі Європи вже не хвилює Захід?